Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

GRAITEC sa stal Autodesk AEC Solution Associate

Tlačová správa, 23.9.2016.

GRAITEC sa stal Autodesk AEC Solution Associate

GRAITEC, medzinárodný vývojár BIM a CAD softwaru pre oblasť AEC, Autodesk® Platinum Partner  v USA a Európe, s potešením oznamuje svoje menovanie ako Autodesk AEC Solution Associate.

Ako súčasť svojho záväzku dodávať inovatívne, praktické oborové riešenia, a budovať dlhodobé spoločné partnerstvo s Autodeskom. GRAITEC je teraz ocenení Autodeskom ako AEC Solution Associate v týchto odvetviach: navrhovanie stavieb, výroba stavebných konštrukcií, konštrukcie, architektúra, navrhovanie TZB, infraštruktúra, priemyslové konštrukcie, výroba a železobetón.

Ako medzinárodný Autodesk Platinum Partner v Európe a Spojených Štátoch, Independent Software Vendor (ISV) so zameraním na Advance Steel a riešenia pre železobetón, Autodesk Developer Partner dodávajúce špecializované rozšírenie a aplikácie pre kľúčové AEC platformy Autodesku a teraz Autodesk AEC Solution Associate. GRAITEC rýchlo mení vnímanie toho, ako pôsobí tradičný predajca Autodesku a nastavuje nový štandard, ako obchodný partner novej generácie.
.

Navštívte náš web a prečítajte si viac o GRAITEC ako Autodek AEC Solution Associate..

Francis Guillemard, GRAITEC CEO dodáva: „Byť vnímaní ako Autodesk AEC Solution Associate je kulmináciou veľa rokov spolupráce v poskytovaní kľúčových integrovaných a interoperabilných oborových riešení. Naším klientom, to nezaručuje iba kontinuálny záväzok v dodávanie výkonných AEC riešení a služieb nastavených podľa lokálnych požiadavkou, ale potvrdzuje dlhodobú a pretrvávajúcu viac úrovňovú spoluprácu s Autodeskom. Bol to úplne prirodzený krok pre obe spoločnosti.“

hore advance.
GRAITEC pokračuje vo vývoji špecializovaných softwarových produktov, rozšírení a aplikácií plynule integrovaných a doplňujúcich platformy Autodesk® Revit® a Advance Steel, a zároveň predstavujúce rozšírenú interoperabilitu pomocou synchronizovaných BIM pracovných postupov nástrojov a funkcií podporovaných geograficky lokalizovaným obsahom. Spoločnosť je aktívne zameraná na dodávanie technológie, ktorá využíva silu BIM a konštrukčných dát, predpokladaných v prepojenom BIM pracovnom postupe pre automatizácií procesov od návrhu po dokumentáciu.

Toto je zrejmé v rozsahu jeho nového špičkového produktu Reinforced Concrete BIM Designer, so schopnosťou okamžitého návrhu a vytvorenia 3D výstuže a automatickej dokumentácie železobetónových prvkov v Revite.

Francis Guillemard, GRAITEC CEO uzatvára: „V širšom pohľade mení status partnera Autodesk AEC Solution Associate pre GRAITEC veľmi málo. Samozrejme, je úžasné byť cenený vďaka kvalite práce na ktorej sa podieľame a odráža sa to na trhu. Bežnými slovami, odzrkadľuje sa to, čo sme  robili behom posledných troch desaťročí a v čom budeme pokračovať; využívať našu širokú znalosť k vývoju a poskytovaniu praktických riešení splňujúcich stále sa  meniace potreby našich klientov.

Firmy v oblasti AEC čelí značným vedomostným a technologickým výzvam a očakávajú väčší prísľub a vyššiu úroveň istoty od partnera, ktorý nie je iba schopný predávať softwarové produkty, ale podporovať ich vo všetkých aspektoch ich činnosti.

GRAITEC pokračuje vo výrazných investíciách do integrácie a interoperability nášho softwarového portfólia s AEC produktami Autodesku. Úzka spolupráca s Autodeskom a súčasne prebiehajúce rozširovanie rozsahu špecializovaných softwarových riešení a služieb orientovaných na klientov, ktoré ponúkame, sú súčasťou našej stratégie k posilňovaniu vzťahov s našimi klientami a dodávanie jedinečného obchodného modelu, ktorý podporuje neustále rastúce požiadavky odvetia AEC.“

Pozrite si rozsah dostupného softwaru od GRAITEC tu.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť