Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 948 332 690

Autodesk Industry Collection prechod

TIP PRE VÁS:

Mnohí ste to využili a stále využívate. TIP pre tých, ktorý o tom nepočuli alebo zabudli 🙂 Už v  októbry 2016 bolo možné prejsť počas trvania vašej služby Subscription na vyššiu úroveň software na sady Autodesk Industry Collection.*

Prechod na sady Autodesk Industry Collection sú buď úplne zadarmo alebo prakticky vypočítane prepočtom ceny prechodu na zostávajúce obdobie trvania služby Subscriotion. Pokiaľ ostávajú 3 mesiace, bude cena štvrtinou zodpovedajúcej ročnej ceny prechodu subscription. Prechod možno využiť pre subscription kontrakty uzatvorené na 1, 2 alebo 3 roky.
.

MOŽNÉ TIPY PRECHODU:

Tabuľka zobrazuje aké máte možnosti prechodu z Vášho software pod subscriptionom na sady Autodesk Collection a aj ich cenové podmienky. V prípade, že vlastníte software Autodesk LT prechod na sady Autodesk Collection nieje možný.

* Tento upgrade možno zrealizovať najskôr po 90 dňoch trvania pôvodného subscription. Keď ste v situácii, že zostáva menej ako 90 dní do ukončenia pôvodného kontraktu, je potrebné najprv vykonať prechod na Collection a následne obnoviť  tento new produkt.

.

AKTUÁLNE PROMO:

http://www.stor.sk/bim/rozbehnite-to-s-autodesk-collections-na-plny-plyn-so-zlavou-az-30/Autodesk znovu prináša skvelú možnosť získať najnovšie produkty Autodesk so zľavou až 30%.
Využite vaše staršie trvalé licencie a získajte za ne zľavu na najnovšie verzie spolu so všetkými výhodami subscription.

  • 30% zľavu získate pri zakúpení Collections pre stavebníctvo alebo strojárstvo
  • 20% zľavu získate pri zakúpení niektorého zo samostatných produktov

.

Spoznajte plnú silu celého ekosystému produktov Autodesk vďaka odborovým balíčkom Collections. Čo všetko Vám Collections ponúka sa dozviete tu: (vyberte si svoje odvetvie a kliknite)