Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

Autodesk Revit LT

Revit LT 2019 banner

Jednoduchší a lacnejší Revit LT je vhodný predovšetkým pre menšie spoločnosti, ktoré prechádzajú na BIM projektovanie v 3D. Autodesk Revit LT je založený na jadre Revitu a s plnou verziou je kompatibilný dátovo aj užívateľským prostredím. Pomocou Revitu LT sa môžu projektanti  zúčastniť BIM postupov a pritom využívať zjednodušené projekčné prostredie. Je dostupný vo variantoch Autodesk REVIT LT alebo Autodesk REVIT LT Suite (obsahuje REVIT LT a AutoCAD LT) formou prenájmu.

autocad revit lt suite 2020 badge 256px opt

Funkcie Revitu LT

Efektívna práca na jedinom, koordinovanom modely
Všetky projekčné informácie sú v Revite LT uložené v jednej koordinovanej databáze, z ktorej je možné okamžite generovať akékoľvek výkazy, pohľady, výkresy alebo 3D perspektívy. Zmeny v návrhu sú ihneď premietnuté do všetkých pohľadov a sprievodnej dokumentácie, čo minimalizuje chyby.

Návrhy a vizualizácie v 3D
V prostredí Revitu LT projektujete v 3D. V ktorejkoľvek časti návrhu môžete ľahko vytvoriť akýkoľvek pohľad alebo perspektívu, rezy alebo detaily. Nástroj Prechádzka vytvorí animovanú vizualizáciu projektu, ktorá uľahčí komunikáciu so zákazníkom detailným predstavením virtuálnej budovy.

Fotorealistický render v cloude
Súčasťou prenájmu je služba Autodesk 360 Rendering vďaka ktorej môžete vytvárať presvedčivé fotorealistické obrázky a panorámy vašich projektov.

Rozšírená kvalita dokumentácie
Autodesk Revit LT automaticky spravuje postupné zmeny projektu a premieta ich do sprievodnej dokumentácie. Minimalizujú sa tak náklady a riziká chýb pri vykonávaní zmien na poslednú chvíľu, dokumentácia je vždy aktuálna.

Automaticky generované výkazy a objemy materiálu
Vďaka automatizácii výkazov stavebných prvkov máte presný prehľad o množstvách, materiáloch a cenách. Výkazy sú generované z modelu a sú tak stále aktuálne. Zmena vo výkaze je automaticky premietnutá späť do pohľadov, rezov a detailov.

Urýchlenie práce vďaka rozsiahlej knižnici prvkov
Súčasťou Revitu LT je rozsiahla knižnica 2D detailov a 3D modelov stavebných prvkov. Môžete vytvárať aj vlastné komponenty. Knižnice sú kompatibilné so všetkými produktmi rodiny Revit.

Zvýšená presnosť vďaka inteligentným prvkom
Pre reprezentáciu stavebných prvkov (steny, nábytok, okná, dvere, atď.) používa Revit tzv. Rodiny (Families). Tie môžu mať vstavanú inteligenciu danú parametrami (výška, šírka, materiál, cena, požiarna odolnosť…) a tieto parametre možno z BIM modelu kedykoľvek extrahovať. Vlastné rodiny môžete tvoriť bez znalosti programovania.

Jednoduchá výmena dát Revitu s DWG formátom
Súbory projektov možno ľahko odovzdávať medzi ďalšími užívateľmi – Revit LT je plne kompatibilný s aplikáciami Revit Architecture, Revit MEP a Revit Structure. Revit LT tiež generuje štandardné, dobre štrukturované výkresy vo formáte DWG.

Systémové požiadavky nájdete tu.