Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

Posúdenie železobetónových a predpätých prvkov podľa Eurokódov v programoch AdvanceDesign, IDEAStatiCa – Webinár

.
Dátum konania:
 02.08.2017
Dĺžka: 1:00 h
Čas: 15:00 – 16:00

Popis:
Dovoľujeme si Vás pozvať na webinár “Posúdenie železobetónových a predpätých prvkov podľa Eurokódov v programoch AdvanceDesign, IDEAStatiCa ”. Webinár sa bude konať v stredu 2. augusta 2017 o 15:00 a je zameraný na problematiku návrhu, posúdenia železobetónových, prefabrikovaných a spriahnutých prvkov konštrukcií v programoch Advance Design a IDEA StatiCa.
Na začiatku sa zameriame na problematiku z hľadiska normy a potom jednotlivé typy konštrukcií zadáme v programoch Advance Design a IDEA StatiCa. Bude vytvorený priestor aj na otázky z teórie a praxe pri navrhovaní betónovýchkonštrukcií. Pre betónové prvky norma vyžaduje všetky posudky pre únosnosť a použiteľnosť, ako napríklad posudky únosnosti N-M- M, šmyku, krútenia a ich interakcie. Pre použiteľnosť potom posudky obmedzenia napätia, dekompresie, šírky trhlín, krehkého lomu, únavy a priehybu. Kompletná implementácia všetkých náležitostí Eurokódov umožňuje stavebným inžinierom posudzovanie betónových prvkov rôznej topológie, zaťažených v rôznych smeroch. Všetky funkcie a postupy tvorby si ukážeme v programoch Advance Design a IDEA StatiCa.
.
Ukážky príkladov:

  • Dvojpólová ŽB väznica L profilu
  • Zalomený ŽB preklad
  • Predpätý sedlový väzník

Čo sa na webinári dozviete?

  • Ako rýchlo a jednoducho posudzovať prvky podľa Eurokódu
  • Postupy na minimalizovanie porúch a chýb správnym návrhom
  • Ako počítať s výstavbou na fáze
  • Problematika betónových detailov

PRIHLÁSIŤ SA

Prednášajúci:
filip adler100.
Filip Adler, Produktový Inžinier, IDEA StatiCa
.
TH.
Tomáš Huml, Senior BIM Konzultant, Graitec GRAITEC s.r.o., Praha
.
marek michna100.
Marek Michna, Konzultant, IDEA StatiCa

Stačí sa zaregistrovať a v daný termín sa prihlásiť pomocou odkazu, ktorý Vám príde potvrdzovacím e-mailom. Počet účastníkov webinára je obmedzený, preto sa zaregistrujte čo najskôr.