Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

PowerPack pre Revit 2018 R2

PowerPack pre Revit 2018 R2 : VYBRANÉ FUNKCIE

Auto Join: Očakávaná funkcia Revitu je v rámci PowerPacku. Na rozdiel od iných utilít, rieši spájanie a rozdeľovanie geometrie parametrickým spôsobom a preto je možné mať stále plnú kontrolu nad spojmi geometrie.

Dvere – strana: Pohodlné vykazovanie dverí, aj s automatickým určením strany otvárania dverného krídla.

Manažment okien: Šikovný nástroj ktorý usporiada okná na pracovnej ploche podľa Vašej požiadavky. Nepostrádateľná funkcia pri práci s viacerými monitormi.

Excel link: Prepája výkazy Excel a Revit. Výkaz je možné exportovať do programu MS Excel a upravené hodnoty importovať naspäť do Revitu.

Správca rodín: Konečne budete mať vo svojich rodinách poriadok na disku. Umožňuje organizovať adresáre s rodinami a zobrazovať ich náhľad, a vybrané rodiny nahrať do aktuálneho projektu.

Číslovanie prvkov: Umožňuje automaticky číslovať rôzne prvky podľa Vašich kritérií.

Automatické kótovanie: Umožňuje automaticky kótovať celé steny spolu s otvormi, a modulovou osnovou. Umiestnenie vnútorných kót stačí len naznačiť čiarami a PowerPack ich skonvertuje na kóty so všetkými pretínajúcimi sa konštrukciami

Legendy: Tento nástroj nie je možné ničím nahradiť: Stačí nakresliť formát legendy, vyznačiť polohu grafických prvkov a parametrov a PowerPack sám spracuje legendy okien, dverí alebo iných prvkov

.

.

.