Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

Revit Collaboration

Zahŕňa aplikácie využívajúce technológiu informačného modelu budovy (BIM) pre parametrické projektovanie a dokumentáciu budov plus sprievodné webové služby pre analýzu a simulácie, riadenie a zdieľanie projektov. Sada je určená pre architektov a projektantov pozemných stavieb.

Revit Collaboration Suite je licencovaná formou prenájmu a nevyžaduje tak prvotnú investíciu do nákupu licencie.

Sada zahŕňa tieto aplikácie a služby:

  • Autodesk AutoCAD (2D/3D CAD)
  • Autodesk Revit (BIM; all in one Architecure MEP Structure.)
  • Autodesk A360 Team (tímové projekty)
  • Autodesk Remote (vzdialený prístup z tabletu)
  • Autodesk Rendering A360 (cloud vizualizácia)
  • Autodesk Green Building Studio (energetické parametre budovy)
  • Autodesk Energy Analysis for Revit (energetická spotreba)
  • Autodesk Structural Analysis for Revit (statika)
  • Autodesk Lighting Analysis for Revit (osvetlenie)

Alternatívou pre Collaboration Suite je balíček Revit LT Suite a sada Building Design Suite. Collaboration Suite je určená pre architektúru, projektovanie TZB a konštrukcie stavieb – pre tie  spoločnosti, ktoré potrebujú plné využitie BIM procesov, ale nevyžadujú pokročilé nástroje vizualizácií a analýz dostupné v sadách Building Design Suite.

Popri všetkých CAD funkciách AutoCADu a BIM funkciách Revitu dostáva používateľ v Collaboration Suite aj nástroje A360 Team pre prehliadanie, online pripomienkovanie, diskusiu a zdieľanie všetkých typov CAD a BIM dát, vrátane web úložiska pre jednoduché publikovanie obsahu. Môže ich využívať v rámci projekčného tímu, ako aj pri komunikácii so zákazníkmi.

Pozrite si krátky videofilm:  3:20 min.

GRAITEC ADVANCE POWERPACK pre REVIT je doplnková aplikácia s ucelenou sadou funkcií s hlavným zameraním na konkrétne naplnenie potrieb užívateľov Autodesk REVIT.  Hlavnou úlohou je zvýšenie produktivity pri práci s BIM modelom.

Medzi zaujímavé funkcie určite patrí: číslovanie/prečíslovanie, dopĺňanie parametrov k výrobku,  priradenie štandardov k miestnostiam, export a import tabuliek excelu, správa prestupov a ich kontrola.

Byť našim klientom prináša benefity. GRAITEC ADVANCE POWERPACK pre REVIT 2017 je benefit pre našich klientov  po dobu aktívneho predplatné Maintenance Plan, či Subscription k niektorému z produktov: Revit, Autodesk Building Design Suite, Autodesk ARCHITECTURE, ENGINEERING & CONSTRUCTION COLLECTION.

.

.

.

Spoznajte možnosti aké REVIT prináša formou krátkych videí.