Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

Úspešnejšie stavebné projekty s BIM 360 Field

Pracujete v stavebníctve nie preto, že máte radi papierovanie, ale preto, že radi staviate? Predstavujeme nástroj BIM 360 Field.

Autodesk BIM 360 je cloudové riešenie založené na zdieľanie, analýzu a spracovanie projektových dát: od koncepčného návrhu, zmeny a schvaľovanie, cez projektovú fázu až do fázy samotnej realizácie na stavbe. Je skvelým doplnkom BIM aplikácií Autodesku a zabezpečuje spoluprácu medzi jednotlivými profesiami. BIM 360 podporuje tvorbu BIM modelu a výmenu informácií z projektovej fázy. V reálnom čase tak pomáha riadiť projekty a distribuovať stavebné a infraštruktúrne dáta. Kedykoľvek, odkiaľkoľvek a na akomkoľvek zariadení.

Nástroje BIM 360 spolupracujú s aplikáciami obsiahnutými v sadách Autodesk Building Design Suite a Infrastructure Design Suite a sú súčasťou subscription týchto sád.
.

Hlavné funkcie Autodesk BIM 360
Autodesk BIM 360 Team
správa projektov, prezeranie, editácia, zdieľanie súborov a mobilné aplikácie; úložiska 5 GB (platená verzia má úložiska 10 GB); univerzálny online prehliadač 3D CAD / BIM dát.

Autodesk BIM 360 Docs
Slúži na správu projektových dát, prezeranie, pripomienkovanie, verziovanie, zdieľanie súborov, zoskupovanie dokumentov.

Rendering v cloude
Šetrí váš čas aj náklady: nemusíte si kupovať výkonný hardvér, ak potrebujete čas od času renderovať 3D vizualizácie.

Autodesk 360 Energy Analysis
Tento nástroj pomáha projektantom s rýchlejšou a presnejšou analýzou energetickej náročnosti jednotlivých variant projektu.

Autodesk 360 Structural Analysis
Vašu navrhnutú konštrukciu z Revitu môžete posúdiť v rôznych variantoch a s rôznymi materiálmi pomocou tejto cloudovéj služby – statické výpočty sa tak stávajú súčasťou procesu BIM a dajú sa jednoducho vizuálne analyzovať.

Autodesk BIM 360 Glue
Cloud nástroj pre online kooperáciu a koordináciu modelov, vrátane detekcie kolízií – môžete uplatniť v mnohých odboroch pre správu BIM dát stavebných a infraštruktúrnych projektoch, spracováva 3D dáta z viac než 50 formátov (podobné Navisworks).