Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 2 57 100 800

CAD služby / support

CAD SUPPORT

Získajte spoluprácou s nami JEDINEČNÚ technickú podporu budovanú na reálnych vedomostiach z bežnej projekčnej praxe. To je náš kľúčový faktor. ŠTOR CAD – GRAITEC team zameraný na technickú podporu, školenia a implementácie je poskladaný zo špecialistov s dlhoročnou projekčnou praxou. Nepredávame len „software“, odovzdávame Vám naše skúsenosti.

CAD support je pre našich klientov* poskytovaný formou:

– profesionálneho poradenstva  na našich portáloch:

– on‐line formou vzdialeného prístupu priamo na Váš pc
– telefonickej podpory
– v špecifických prípadoch mailovej podpory

www.CADcentrum.sk je komplexný portál z CAD „sveta“  špecializovaný na oblasti CAD/ BIM/ PDM pokrývajúci:

  • Technickú podporu
  • Diskusné fórum
  • Tipy a triky z praxe
  • Blogy
  • Knižnice
  • Download / trial verzie / ŠTOR – šablóny, families, tools

Na CADcentrum.sk sa môže registrovať každý.  Naši klienti s aktívnym predplatným Maintenance Plan či Subscription majú najvyšší prístup zadarmo. Ostatné úrovne poskytnutých služieb záujemcom  a tým aj viditeľnosť obsahu sú odstupňované na základe podmienok používania, ktoré špecifikované nájdete tu.

Posilnili sme akvizíciou (ŠTOR CAD + GRAITEC) svoju pozíciu na trhu a stali sme sa technicky najsilnejším a najväčším Autodesk Platinum Partnerom a vývojárom na Slovensku. Čo znamená garanciu excelentnej technickej podpory. Špecializujeme sa na implementácie CAD/ BIM / PDM riešení do dennej praxe na reálnych projektoch, začlenením našich špecialistov do pracovného prostredia klienta. Pre našich klientov je k dispozícií support team takmer 40 aplikačných inžinierov v pobočkách Graitec group v SR, ČR, PL. Náš team vývojárov vytvára doplnkové aplikácie podľa tuzemských projekčných zvyklostí a noriem pre optimalizáciu nami dodávaných softvérových riešení na špecifické potreby lokálneho trhu, ale i priamo jednotlivých klientov.

*Náš klient je fyzická alebo právnická osoba, ktorá u nás nakupuje CAD SW alebo služby, má aktívny Maintenance Plan alebo Subscription. Rozsah a spôsob technickej podpory je formou dohody pred kúpou špecifikovaný. Technická podpora pre produkty u nás nezakúpené nieje nárokovateľná.

Nainštalujte si TeamViewer. Náš technik sa na Váš pc vzdialene pripojí pre konzultáciu či odstránenie problému.

team2

Potrebujete CAD support?

Svoj súhlas môžete neskôr kedykoľvek písomne odvolať prostredníctvom emailu newsletter@stor.skVždy rešpektujeme Vaše súkromie a za žiadnych okolností neposkytujeme údaje o Vás tretím stranám.

cadcentrum_