Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

CAD služby / support

CAD SUPPORT

Získajte spoluprácou s nami JEDINEČNÚ technickú podporu budovanú na reálnych vedomostiach z bežnej projekčnej praxe. To je náš kľúčový faktor. ŠTOR CAD – GRAITEC team zameraný na technickú podporu, školenia a implementácie je poskladaný zo špecialistov s dlhoročnou projekčnou praxou. Nepredávame len „software“, odovzdávame Vám naše skúsenosti.

CAD support je pre našich klientov* poskytovaný formou:

– profesionálneho poradenstva  na našich portáloch:

– on‐line formou vzdialeného prístupu priamo na Váš pc
– telefonickej podpory
– v špecifických prípadoch mailovej podpory

www.cadnet.cz je komplexný portál z CAD „sveta“  špecializovaný na oblasti CAD/ BIM/ PDM pokrývajúci:

  • Technickú podporu
  • Diskusné fórum
  • Tipy a triky z praxe
  • Blogy
  • Knižnice
  • Download / trial verzie / ŠTOR – šablóny, families, tools

Na cadnet.cz. sa môže registrovať každý.  Naši klienti s aktívnym predplatným Maintenance Plan či Subscription majú najvyšší prístup zadarmo. Ostatné úrovne poskytnutých služieb záujemcom  a tým aj viditeľnosť obsahu sú odstupňované na základe podmienok používania, ktoré špecifikované nájdete tu.

Posilnili sme akvizíciou (ŠTOR CAD + GRAITEC) svoju pozíciu na trhu a stali sme sa technicky najsilnejším a najväčším Autodesk Platinum Partnerom a vývojárom na Slovensku. Čo znamená garanciu excelentnej technickej podpory. Špecializujeme sa na implementácie CAD/ BIM / PDM riešení do dennej praxe na reálnych projektoch, začlenením našich špecialistov do pracovného prostredia klienta. Pre našich klientov je k dispozícií support team takmer 40 aplikačných inžinierov v pobočkách Graitec group v SR, ČR, PL. Náš team vývojárov vytvára doplnkové aplikácie podľa tuzemských projekčných zvyklostí a noriem pre optimalizáciu nami dodávaných softvérových riešení na špecifické potreby lokálneho trhu, ale i priamo jednotlivých klientov.

*Náš klient je fyzická alebo právnická osoba, ktorá u nás nakupuje CAD SW alebo služby, má aktívny Maintenance Plan alebo Subscription. Rozsah a spôsob technickej podpory je formou dohody pred kúpou špecifikovaný. Technická podpora pre produkty u nás nezakúpené nieje nárokovateľná.

Nainštalujte si TeamViewer. Náš technik sa na Váš pc vzdialene pripojí pre konzultáciu či odstránenie problému.

.

.

Potrebujete CAD support?

Svoj súhlas môžete neskôr kedykoľvek písomne odvolať prostredníctvom emailu newsletter@stor.skVždy rešpektujeme Vaše súkromie a za žiadnych okolností neposkytujeme údaje o Vás tretím stranám.

cadcentrum_