Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

Projektové konzultácie/ BIM projektanti na nasadenie do Vášho teamu

Skúsenosti z BIM sveta odovzdávame ďalej do praxe prostredníctvom našich BIM služieb. Ich využitím si zvýšite efektívnosť a posunete svoje projekty ďalej.

  • Projektové BIM konzultácie
  • Projektovú BIM koordináciu

Komu sú tieto služby určené?
Teamom, kde už projektovanie BIM technológiou je čiastočne osvojené. Úlohou týchto služieb je získanie opory pre Vás v nepreskúmaných oblastiach BIM-u a získanie skúseností. Vyladí sa celkový systém práce a významne zvýši efektivita.

Čo je projektová BIM konzultácia?
Jej využitie oceníte keď sa „zaseknete“ vo Vašom projekte. BIM konzultácie sa vo významnej miere využívajú pri prvých BIM projektoch, kde je príjemné mať po ruke skúseného BIM projektanta, ktorý Vám ukáže riešenie, prípadne varianty ako konkrétnu situáciu riešiť.

Čo je projektová BIM koordinácia?
Úlohou nášho BIM manažéra je pomoc lídrovy pri prvých BIM projektoch k správnemu rozloženiu úloh jednotlivým členom teamu a k plánovaniu naprieč celým projektom. Pomoc s osvojením si správnych postupov koordinácie projektu, ktorá pozostáva zo správy 3D modelu, koordinácie a komunikácie projektantov, vrátane profesií, s ohľadom na maximálne využitie modelu pre stavbu.

Potrebný rozsah služieb je individuálny.
Závysí od konkrétneho projektu, teamu a jeho špecifických potrieb. Kontaktujte nás

ŠTOR CAD – GRAITEC= odhodlanie a chuť, objavovať a vytvárať riešenia.
BIM dáva istotu a možnosti. My ich uznávame a podporujeme. Preto  je tu náš team pre Vás, ktorí chcete objavovať možnosti BIM sveta.