Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

Nový AutoCAD 2020 a AutoCAD 2020 LT pre macOS

10.7.2019 vyšiel nový AutoCAD 2020 a AutoCAD 2020 LT pre platformu MacOS. Nová verzia priniesla niektoré zaujímavé vylepšenia aj funkcie, ktoré uľahčia užívateľom prácu s blokmi a doplnil funkciu Porovnania výkresov. V novej verzii je prepracované menu pre Purge (Čisti).

AutoCAD2020proMACOS

Zaujímajú Vás nové funkcie a vylepšenia novej verzie 2020? Ich ukážku nájdete TU.

AutoCAD je bezpochyby najrozšírenejším CAD programom. Jeho formáty súborov DWG a DXF sú de-facto štandardom pre výmenu CAD dát. AutoCAD patrí medzi svetovú špičku medzi CAD programy a je úspešne využívaný v celej rade odborov – strojárenstvo, stavebníctvo, GIS, elektrotechnike, chémii a ďalších.
S aplikáciou AutoCAD® for Mac® získate známe návrhové a kresliace nástroje na platforme Mac OS® X.
Pri zaobstaraní ONE AutoCAD sa Vám otvorí cesta plne a bez obmedzenia využívať tieto odborové aplikácie založené na AutoCAD jadre:
  • AutoCAD Architecture
  • AutoCAD Mechanical
  • AutoCAD Plant 3D
  • AutoCAD Map 3D
  • AutoCAD Electrical
  • AutoCAD MEP
  • AutoCAD Raster Design

Predplaťte si AutoCAD 2020 a získate navyše aj špecializovanú sadu nástrojov pre architektúru, strojárstvo, 3D mapovanie a ďalšie odbory. Predplatné zahŕňa aj webovú a mobilnú aplikáciu, z ktorých sa k AutoCADu dostanete kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Predplaťte si AutoCAD LT 2020 a získate ľahko použiteľné nástroje pre rýchlejšie a presnejšie tvorbu 2D výkresov. Predplatné zahŕňa aj webovú a mobilnú aplikáciu, z ktorých sa k AutoCADu dostanete kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Autocad for mac

2 AutoCAD2020proMACOS

3 AutoCAD2020proMACOS

4 AutoCAD2020proMACOS