Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

Autodesk Raster Design

Program AutoCAD Raster Design slúži na konvertovanie rastrových obrázkov na vektorové objekty vo formáte DWG™. Je vhodným doplnkom pre všetkých projektantov konštruktérov, ktorí pracujú so skenovanými CAD podkladmi (stará papierová dokumentácia), leteckými satelitnými snímkami alebo ortofoto mapami. Aplikácia umožňuje pracovať s rastrovými obrázkami rovnakým spôsobom ako s normálnymi vektorovými entitami výkresu.

 

Uložiť

Nadstavba Raster Design ponúka

funkcie pre spracovanie rastrových súborov (vrátane farebných a multispektrálnych), prácu s georeferenčními informáciami,poloautomatické vektorizačný nástroje, OCR funkcie pre rozpoznanie textu, vrátane ručne písaného textu, čistenie a vyrovnanie rastrov (rubbersheeting,transformácia a projekcia), prevody rastrových formátov, rastrovú editáciu (REM) a analýzu, operácie s farebnými paletami, vkladanie rastrov priamo do .DWG súborov a pod.

Podporované rastrové formáty: CALS, digital elevation model (DEM), DoQ, US National Geospatial Agency DTED (level 0, 1, 2), ER Mapper ECW, ESRI GRID, GeoTiff,GIF, JPEG, JPEG 2000, Lands FAST-L7A, DigitalGlobe QuickBird, National Transmission Imagery Format (Nitre) verzie 2.0 a 2.1 (satelitné snímky), LizardTech MrSID,TIFF, a ďalšie.

AutoCAD Raster Design je dnes dostupný buď ako samostatné riešenie alebo je súčasťou balíčkov

Pozrite si krátky videofilm:  1:40 min.
stav4

Uložiť


AutoCAD RASTER DESIGN = ONE AUTOCAD
.