Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 2 57 100 800

LUMION

Živé prostedie. Krásne priestory. Render za pár sekúnd.

Lumion vždy definoval aké by Malo rendrovanie byť. Byť rýchle a bez stresu s výnimočnými výsledkami. Teraz s Lumionom 9, nebudete len cítiť priestor, ale okamžite vdýchnete život do vášho projektu,  zatiaľ čo zachytáva fotorealistické prostredie rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

Zaujíma vás, čo bude nového? Pozrite sa zblízka na to video ukážku z Lumion 9.

Sme jediný oficiálny dodávateľ software Lumion pre SR.
Poskytujeme komplexnú technickú podporu a školenia pre Lumion.

.
Lumion
prináša riešenie pre rýchlu a čistú vizualizáciu, ktorú dosiahnete užívateľský jednoduchou cestou a tým predstavuje aj lacné riešenie. S unikátnym programom Lumion získate riešenie pre prezentáciu Vašich návrhov na excelentnej úrovni či už v statickom alebo dynamickom výstupe. Lumion je užívateľsky veľmi príjemný,  s intuitívnou obsluhou, ktorej princíp pochopí každý užívateľ  veľmi rýchlo a v mnohých prípadoch dokonca aj bez potreby školenia.

Knižnica s úplným obsahom
Pokročilé efekty vykresľovania

Cena: 2999,0 € bez DPH

33% obsahu knižnice
Obmedzené efekty renderovania

Cena: 1499,-€ bez DPH

S ľahkosťou importuje aj tie najzložitejšie 3D modely  pripravených v rôznych CAD softwaroch. LUMION podporuje formáty:  Autodesk AutoCAD, Autodesk Revit, SketchUp, Autodesk 3DS MAX,  Autodesk Maya, Design Express, Cinema 3D, Nemetschek Vectorworks, Archicad, Microstation, Allplan, Rhinoceros

Porovnanie verzií Lumion a Lumion PRO nájdete TU.