Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 2 57 100 800

LUMION

Lumion 9 je tu!

Živé prostedie. Krásne priestory. Render za pár sekúnd.

Lumion vždy definoval aké by Malo rendrovanie byť. Byť rýchle a bez stresu s výnimočnými výsledkami. Teraz s Lumionom 9, nebudete len cítiť priestor, ale okamžite vdýchnete život do vášho projektu,  zatiaľ čo zachytáva fotorealistické prostredie rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

.

Zaujíma vás, čo bude nového? Pozrite sa zblízka na to video ukážku z Lumion 9.

Sme jediný oficiálny dodávateľ software Lumion pre SR.
Poskytujeme komplexnú technickú podporu a školenia pre Lumion.

.
Lumion
prináša riešenie pre rýchlu a čistú vizualizáciu, ktorú dosiahnete užívateľský jednoduchou cestou a tým predstavuje aj lacné riešenie. S unikátnym programom Lumion získate riešenie pre prezentáciu Vašich návrhov na excelentnej úrovni či už v statickom alebo dynamickom výstupe. Lumion je užívateľsky veľmi príjemný,  s intuitívnou obsluhou, ktorej princíp pochopí každý užívateľ  veľmi rýchlo a v mnohých prípadoch dokonca aj bez potreby školenia.

.

.

Krásne vizualizácie na dosah s Lumionom :

S ľahkosťou importuje aj tie najzložitejšie 3D modely  pripravených v rôznych CAD softwaroch. LUMION podporuje formáty:  Autodesk AutoCAD, Autodesk Revit, SketchUp, Autodesk 3DS MAX,  Autodesk Maya, Design Express, Cinema 3D, Nemetschek Vectorworks, Archicad, Microstation, Allplan, Rhinoceros

Lumion je dostupný vo verziách Lumion a Lumion PRO.
Je cenovo príjemný. Verzia Lumion stojí 1499 eur bez DPH a verzia Lumion PRO stojí 2999,00 eur bez DPH

Porovnanie verzií Lumion a Lumion PRO nájdete TU.