Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

Architektúra

ŠTOR CAD Benefity – súprava doplnkov pre Autodesk Building Design Suite

Pripravili sme sadu nástrojov, ktoré samotný program neobsahuje. Každý náš klient s Maintenance Plan či Subscription (prenájom) má nárok zadarmo vyžiadať túto sadu doplnkov. ŠTOR CAD Benefity sú vyrobené podľa SR zvyklostí a projekčných štandardov k uľahčeniu dennej práce. Vyrábame ich pre Vás, preto Vaše podnety a požiadavky k výrobe sú vítané.

kliknite pre info >>> GRAITEC Advance PowerPack for REVIT

Firma ŠTOR CAD Computers si neustále posilňuje pozíciu lídra na trhu v oblasti BIM. Vďaka silnému partnerstvu s firmu Graitec ponúka svojím zákazníkom ako bonus širokú sadu nástrojov pre zvýšenie produktivity v programe Revit – GRAITEC PowerPack for Revit. Zahŕňa praktické každodenné nástroje na zjednodušenie správy rodín, automatické vytváranie poznámok a kót, lepší vzhľad výkresovej dokumentácie a previazanosť s externými aplikáciami pre lepšiu koordináciu BIM. Predstavuje časovú úsporu pre používateľov všetkých  sad softwaru Revit – Architecture, Structure a MEP.

GRAITEC PowerPack for Revit konečne Váš Revit automaticky rozozná pravú a ľavú stranu otvárania dverí. Príkaz automaticky rozozná stranu otvárania dverí a pridá dverám parameter tak, aby sa dvere dali označiť a vykázať podľa strán otvárania. So sadou príkazov Dokumentácia následne vytvoríte tabuľku dverí podľa našich zvyklostí, teda aj so schémou dverí alebo okien.

Okná odteraz môžete automaticky kótovať s výškou parapetu a nadpražia. Ďalšie skvelé nástroje na kótovanie Vám okótujú celé steny aj s otvormi alebo modulovú osnovu. Alebo stačí len nakresliť čiaru a Revit sám spraví priebežnú kótu aj s pretínajúcimi stenami.

Popísanie skladby podlahy je odteraz jednoduchšie: Vy len označíte podlahu, miesto popisu o ostatné sa postará Revit. Samozrejme, ak zmeníte skladbu podlahy alebo stropu, popisy vo výkrese sa samé aktualizujú.

Výkazy sú odteraz komplexnejšie: Môžete automaticky vykázať výšku steny, stĺpov, parapet a nadpražie otvoru a ďalšie parametre. V balíku nájdete tiež nástroje pre automatické číslovanie a prečíslovanie prvkov.

Projektanti TZB môžu automaticky rozdeliť vzduchotechnické potrubie alebo inštalačné rúry na segmenty podľa požadovanej dĺžky. S nástrojom na prečíslovanie prvkov môžu všetky prvky automaticky očíslovať a spolu s týmto číslom aj vykázať.

S nástrojom Auto orezový kváder sa práca v 3D maximálne zrýchli. Stačí v ktoromkoľvek pôdoryse alebo reze označiť prvky a Revit zobrazí orezaný 3D pohľad  v danom mieste.

Nástroje GRAITEC PowerPack for Revit zároveň zlepšujú previazanosť s inými softwarmi. Previazanosť s produktami od fy. Graitec určenými pre statikov – koordinácia modelu statiky a architektonicko-stavebnej časti nikdy nebola presnejšia a jednoduchšia ako teraz. Z Excelu si môžete do Revitu importovať tabuľky a priebežne aktualizovať. Alebo v Exceli zapisovať jednotlivé parametre prvkov v Revite.

GRAITEC PowerPack for Revit je ďalší z bonusov, ktorý poskytuje firma ŠTOR CAD Computers pre svojich zákazníkov. Tento bonus je dostupný pre všetkých zákazníkov s platným Subscription programom zakúpeným od firmy ŠTOR CAD Computers alebo si ho chcú u nás predĺžiť a pre všetkých nových zákazníkov, ktorý si u nás zakúpia jeden z balíkov Autodesk Building Design Suite Premium alebo Ultimate spolu s programom Subscription.

play

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

kliknite pre info >>> ŠTOR CAD Tools pre AutoCAD LT/ LT Suite, AutoCAD Architecture.

Vytvorili sme pre Vás sadu 71 nástrojov, ktoré samotný AutoCAD LT neobsahuje. sú vyrobené podľa SR zvyklostí a projekčných štandardov k uľahčeniu
Pozrite si videofilm: (22:14 min.)
stav1

Uložiť

ŠTOR CAD Toolsy sú k dispozícií pre produkty do verzie 2016.

kliknite pre info >>> ŠTOR CAD doplnky - Normové čiary a šrafovacie vzory, oceľové konštrukcie.

Doplnky pre AutoCAD sa skladajú z dvoch

 • Prvá sada doplnkov na kreslenie oceľových konštrukcií  obsahuje 71 dynamických
 • Druhá sada sú čiary a šrafy podľa našich noriem. Samotný AutoCAD len všeobecné blokov a 21 kompletných databáz oceľových profilov podpora pre kreslenie plechov, zvarov a skrutiek. šrafovacie vzory a základnú ponuku jednoduchých čiar.

Pozrite si videofilm: 26:46 min.
stav2

Uložiť

kliknite pre info >>> ŠTOR CAD doplnky pre podporu kreslenia krovov.

Prvky krovu v pôdorysnom zobrazení, s množstvom implementovaných informácií využívaných pre realizovanie výkazu reziva.

Pozrite si videofilm: 21:57 min.
stav3

Uložiť

Užitočné aplikácie (nadstavby)

Nadstavbové aplikácie obohacujúci funkcionalitu Autodesk riešenia – úzko špecializovaný na konkrétnu oblasť projekcie..

 • Structural Analysis for Revit (získate vrámci Maintenance Plan, alebo prenájmu)
 • Robot Structural Analysis Professional (získate vrámci Maintenance Plan, alebo prenájmu)
 • A360 (získate vrámci Maintenance Plan, alebo prenájmu)
 • Autodesk Remote (získate vrámci Maintenance Plan, alebo prenájmu)
 • Autodesk Rendering A360 (získate vrámci Maintenance Plan, alebo prenájmu cloudové body za ktoré je možné nakúpiť službu))
 • Autodesk Green Building Studio for Revit (získate vrámci Maintenance Plan, alebo prenájmu)
 • Autodesk Energy Analysis for Revit (získate vrámci Maintenance Plan, alebo prenájmu)

kliknite pre info >>> Versioner Desktop & Mobile (všetky AutoCAD aplikácie) - zabezpečuje kontrolu CAD projektov.

Zabezpečuje kontrolu CAD projektov. Aplikácia (Versioner Desktop) vytvorí pre verziu projektu unikátny QR kód, ktorý umožňuje všetkým zainteresovaným stranám overiť, či sa jedná o poslednú aktuálnu verziu projektu. Pomocou mobilnej verzie tejto aplikácie (Mobile) je možné si kdekoľvek overiť či neprebehla v projekte nejaká zmena.

Použiteľná je táto aplikácia pre všetky AutoCADy vo verziách 2012, 2013, 2014.

Stiahnuť si aplikácie môžete tu.

Nosný pracovný nástroj (Autodesk)

Autodesk prináša silné a inovatívne riešenia do CAD sveta. Produkty Autodesk sú celosvetovo najpoužívanejšie a už vyše 30 rokov sú “základným” pracovným nástrojom pre CAD dnes už i BIM tvorbu. My Vám k nim pribalíme pridanú hodnotu vo forme nášho Know-How.

kliknite pre info >>> Autodesk® Revit® 2017

Revit_2017_lockup_OL_1line_yearje balík obsahujúci aplikácie: Autodesk Revit® Architecture, Autodesk Revit® MEP Revit®

play

Uložiť

Uložiť

kliknite pre info >>> Autodesk® Revit LT 2017 - Jednoduchší a lacnejší ...

Jednoduchší a lacnejší Revit LT je vhodný predovšetkým pre menšie spoločnosti, ktoré prechádzajú na BIM projektovanie v 3D. Autodesk Revit LT je založený na jadre Revitu a s plnou verziou je kompatibilný dátovo aj užívateľským prostredím. Pomocou Revitu LT sa môžu projektanti  zúčastniť BIM postupov a pritom využívať zjednodušené projekčné prostredie. Je dostupný vo variantoch Autodesk REVIT LT alebo Autodesk REVIT LT Suite (obsahuje REVIT LT a AutoCAD LT) formou prenájmu.

z

Funkcie Revitu LT

Efektívna práca na jedinom, koordinovanom modely
Všetky projekčné informácie sú v Revite LT uložené v jednej koordinovanej databáze, z ktorej je možné okamžite generovať akékoľvek výkazy, pohľady, výkresy alebo 3D perspektívy. Zmeny v návrhu sú ihneď premietnuté do všetkých pohľadov a sprievodnej dokumentácie, čo minimalizuje chyby.

Návrhy a vizualizácie v 3D
V prostredí Revitu LT projektujete v 3D. V ktorejkoľvek časti návrhu môžete ľahko vytvoriť akýkoľvek pohľad alebo perspektívu, rezy alebo detaily. Nástroj Prechádzka vytvorí animovanú vizualizáciu projektu, ktorá uľahčí komunikáciu so zákazníkom detailným predstavením virtuálnej budovy.

Fotorealistický render v cloude
Súčasťou prenájmu je služba Autodesk 360 Rendering vďaka ktorej môžete vytvárať presvedčivé fotorealistické obrázky a panorámy vašich projektov.

Rozšírená kvalita dokumentácie
Autodesk Revit LT automaticky spravuje postupné zmeny projektu a premieta ich do sprievodnej dokumentácie. Minimalizujú sa tak náklady a riziká chýb pri vykonávaní zmien na poslednú chvíľu, dokumentácia je vždy aktuálna.

Automaticky generované výkazy a objemy materiálu
Vďaka automatizácii výkazov stavebných prvkov máte presný prehľad o množstvách, materiáloch a cenách. Výkazy sú generované z modelu a sú tak stále aktuálne. Zmena vo výkaze je automaticky premietnutá späť do pohľadov, rezov a detailov.

Urýchlenie práce vďaka rozsiahlej knižnici prvkov
Súčasťou Revitu LT je rozsiahla knižnica 2D detailov a 3D modelov stavebných prvkov. Môžete vytvárať aj vlastné komponenty. Knižnice sú kompatibilné so všetkými produktmi rodiny Revit.

Zvýšená presnosť vďaka inteligentným prvkom
Pre reprezentáciu stavebných prvkov (steny, nábytok, okná, dvere, atď.) používa Revit tzv. Rodiny (Families). Tie môžu mať vstavanú inteligenciu danú parametrami (výška, šírka, materiál, cena, požiarna odolnosť…) a tieto parametre možno z BIM modelu kedykoľvek extrahovať. Vlastné rodiny môžete tvoriť bez znalosti programovania.

Jednoduchá výmena dát Revitu s DWG formátom
Súbory projektov možno ľahko odovzdávať medzi ďalšími užívateľmi – Revit LT je plne kompatibilný s aplikáciami Revit Architecture, Revit MEP a Revit Structure. Revit LT tiež generuje štandardné, dobre štrukturované výkresy vo formáte DWG.

z

Systémové požiadavky nájdete tu.

LETÁK: Revit Revit LT 2017 Comparison Matrix

Uložiť

Uložiť

Uložiť

kliknite pre info >>> Autodesk Revit Collaboration Suite

Zahŕňa aplikácie využívajúce technológiu informačného modelu budovy (BIM) pre parametrické projektovanie a dokumentáciu budov plus sprievodné webové služby pre analýzu a simulácie, riadenie a zdieľanie projektov. Sada je určená pre architektov a projektantov pozemných stavieb.

Revit Collaboration Suite je licencovaná formou prenájmu a nevyžaduje tak prvotnú investíciu do nákupu licencie.

Sada zahŕňa tieto aplikácie a služby:

 • Autodesk AutoCAD (2D/3D CAD)
 • Autodesk Revit (BIM; all in one Architecure MEP Structure.)
 • Autodesk A360 Team (tímové projekty)
 • Autodesk Remote (vzdialený prístup z tabletu)
 • Autodesk Rendering A360 (cloud vizualizácia)
 • Autodesk Green Building Studio (energetické parametre budovy)
 • Autodesk Energy Analysis for Revit (energetická spotreba)
 • Autodesk Structural Analysis for Revit (statika)
 • Autodesk Lighting Analysis for Revit (osvetlenie)

Alternatívou pre Collaboration Suite je balíček Revit LT Suite a sada Building Design Suite. Collaboration Suite je určená pre architektúru, projektovanie TZB a konštrukcie stavieb – pre tie  spoločnosti, ktoré potrebujú plné využitie BIM procesov, ale nevyžadujú pokročilé nástroje vizualizácií a analýz dostupné v sadách Building Design Suite.

Popri všetkých CAD funkciách AutoCADu a BIM funkciách Revitu dostáva používateľ v Collaboration Suite aj nástroje A360 Team pre prehliadanie, online pripomienkovanie, diskusiu a zdieľanie všetkých typov CAD a BIM dát, vrátane web úložiska pre jednoduché publikovanie obsahu. Môže ich využívať v rámci projekčného tímu, ako aj pri komunikácii so zákazníkmi.

Pozrite si krátky videofilm:  3:20 min.
stav8

Uložiť

kliknite pre info >>> AutoCAD Revit LT Suite

Balíček „AutoCAD Revit LT Suite“ je sada, ktorá kombinuje aplikácie AutoCAD LT a Autodesk Revit LT za zvýhodnenú cenu. Ponúka tak finančne výhodný spôsob, ako zaviesť projekčné 3D BIM technológie do 2D pracovných postupov.  Revit LT je dostupný formou prenájmu.

AutoCAD Revit LT Suite poskytuje:

 • Parametrické 3D modelovanie na úrovni informačného modelu budovy (BIM)
 • Prevod CAD dát medzi 2D a 3D
 • Presné kreslenie v 2D
 • Automatizované

Systémové požiadavky nájdete tu.
LETÁK: Revit Revit LT 2017 Comparison Matrix
LETÁK: AutoCAD LT 2015 – produktový leták, SK verze

kliknite pre info >>> Autodesk Revit® Structure - integruje tvorbu a analýzu modelu konštrukcie budovy ...

Projektovanie konštrukcií dnes už BIM technológiou. Revit  Structure integruje tvorbu a analýzu modelu konštrukcie budovy a umožňuje ich obojstranne prepojiť s programami pre vykonávanie statických a dynamických výpočtov budov. Stavební inžinieri môžu plne využívať všetky výhody informačného modelu budovy (BIM) a spolupracovať na jednom projekte s architektmi, ktorí používajú Revit Architecture. Kontrola kolízií ľahko a včas odhalí problémy, ktoré pri koordinácii medzi profesiami vznikajú. Projektanti TZB, ktorí používajú Revit MEP, majú zabezpečenú ľahkú spoluprácu s využitím všetkých výhod BIM.

S aplikáciou Revit Structure máte možnosť tvoriť vlastné konštrukčné prvky (stropné nosníky, prievlaky rôznych prierezov, priehradové nosníky …). Každý prvok (tzv. families) môže byť spracovaný v niekoľkých úrovniach detailu, bez nutnosti ovládania programovacieho jazyka.

Analytické modely obsahujú všetky informácie potrebné pre konštrukčné analýzy, ako napr. zaťaženie, rozmery konštrukčných prvkov a vnútorné väzby. Pre konštrukčnú analýzu môže byť prenesená iba požadovaná časť modelu, napr. krídlo budovy alebo stropná doska. Podpora importu DWG umožňuje použitie výkresov a detailov z AutoCADu. V Revite Structure je možné DWG aj uložiť.

Spojky výstuží
Zlepšite úroveň detailu modelovanie a dokumentácie výstuže pomocou plne prispôsobiteľných spojov k výstuže. Projektanti konštrukcií môžu pomocou schematických  spojok definovať požiadavky. Kresliči detailov môžu pomocou nich vytvárať dielenské výkresy.  Výrobcovia môžu zájsť do úplných detailov a presne modelovať a znázorniť spojky výstuže. Pridajte spojky do skupín, zostáv či rozdelení s jedinečným číslovaním spojok a exportujte  ich do rôznych formátov.

Grafický správca väzieb výstužou
Nové nástroje na kresliacej ploche, ktoré nahrádzajú dialóg väzby výstužou, prinášajú vylepšený pracovný postup pre výstuže. Umiestňované tvary štandardných výstuží sa môžu lepiť k susednej štandardnej výstuži, alebo sa dajú uviazať k hostiteľským plochám.

Výstuž ohnutých dielcov
Náčrtom a úpravou ohnutých dielcov pri umiestňovaní výstuží zváraných sietí dosiahnete prispôsobenie rôznym tvarom betónových hostiteľov. Vytvárajte presnejšie detaily konštrukčných prvkov a dokumentáciu.

Premenlivé rozdelenie výstuže
Pomocou sád výstuží, ktoré sa menia pozdĺž šikmých plôch, zadefinujete presnú výstuž pre neštandardné tvary betónových prvkov, prispôsobením výstuže zložitým tvarom. Použite poznámky k viacerým výstužiam, užívateľské nastavenia číslovania a presné výkazy, ktoré zobrazujú premenlivé dĺžky. Definujte sady šikmých výstuží.

Konštrukčné pripojenie
Uvádzajte informácie o požadovaných prípojoch a definujte vzťahy medzi prvkami umiestnením konštrukčného prípoja, ktorý určuje, ako pripojiť viacemateriálovéprvky rámových konštrukcií, napríklad nosníky, stĺpy alebo stužidlá.

Rozdelenie stĺpu
Rozdeľte zvislý stĺp v požadovanom bode, čím určíte presný zámer návrhu. Zlepšujte pracovné postupy a rozšírte možnosti využitia modelov výroby.

Vylepšené konštrukčné základy
Pripájajte konštrukčné stĺpy k izolovaným základom a pätkám. Dĺžka stĺpa sa upraví podľa zmien výšky základov.

Nové katalógy oceľových profilov
S aplikáciou Revit môžete získať prístup ku katalógom oceľových profilov pre Austráliu, Nový Zéland, Nemecko, Francúzsko, Poľsko, USA, Indiu podľa Eurokódu.

Analýza gravitácie- Structural Analysis for Revit
Pomocou nástroja pre analýzu gravitácie, (doplnok predplatiteľom Maintenance) pre určité výrobky, k dispozícii v službe Structural Analysis for Revit, môžete odvodiť trajektóriu toku zaťaženia a určiť, ako sa vertikálne zaťaženie prenáša z hornej časti modelu do základov.

Pozrite si krátky videofilm: 0,58 min.
stav7
Tvorba detailov výstuží
Modelujeme 3D betónové výstuže v rozšírenom prostredí Informačného modelu budovy (BIM). Tvorte detailné a presné návrhy výstuže. Tvorte dokumentáciu, ktorá obsahuje dielenské výkresy výstuže s výkazmi výstuží.

Obojsmerné prepojenia, viac analytických balíčkov – Robot Structural Analysis Professional.
S aplikáciou Revit máte možnosť presnejšie a rýchlo začleniť výsledky analýzy  projektu. Výsledky analýzy automaticky aktualizujú model, ktorý je obojsmerneprepojený s aplikáciou Robot Structural Analysis Professional. Tieto aktualizácie budú pomocou technológie parametrických zmien koordinované vo všetkých pohľadoch modelu a stavebných výkresoch.

Structural Analysis for Revit
Vykonávate cloudové konštrukčné analýzy budov. Vykonávajte okamžité analýzy pri práci s aplikácii Revit alebo spúšťajte paralelné analýzy koncepciíkonštrukčného návrhu. Služba Structural Analysis for Revit ponúka projektantom a konštruktérom nasledujúce výhody:

 • Výsledky možno preskúmať a zobraziť v rámci aplikácie Revit s minimálnym narušením ich pracovných postupov.
 • Možno vykonávať okamžité analýzy počas práce v aplikácii Revit alebo spúšťať paralelné analýzy konštrukčnej koncepcie návrhu.
 • Môžete si stiahnuť výsledky konštrukčnej analýzy projektu z cloudu.
 • Výsledky možno predviesť na prvkoch modelu a v mapách, diagramoch a deformáciách.

Konštrukčný analytický model
Robte analýzy v analytickom modeli vytvorenom pri modelovaní automaticky. Aplikácia Revit generuje alýzu a návrh.

Prepojenie s tvorbou detailov oceľových štruktúr
Pomocou podrobného modelu aplikácie Revit možno vytvárať dokumentáciu pre výrobu. Vďaka vzájomnému prepojeniu aplikácií Revit a Advance Steel môžete plynule vytvárať návrhy BIM od fázy návrhu až po výrobu oceľových konštrukcií.

Systémové požiadavky pre Revit
Podrobnejší prehľad funkcionality REVITu nájdete tu, alebo Vám radi odovzdáme informácie my.
LETÁK: autodesk – revit structure

Uložiť

kliknite pre info >>> Revit® Architecture

Revit® Architecture – špeciálne pre tvorbu informačného modelu budovy (BIM), (súčasť balíka Autodesk Revit 2017) Revit® Architecture je určený špeciálne pre tvorbu informačného  modelu budovy (BIM), vrátane funkcií  pre tvorbu kvalitnejších a presnejších  architektonických návrhov. Program Revit Architecture je dostupný formou prenájmu ako súčasť balíku Autodesk Revit 2017. Do 31.7.2016 je v predaji tiež ešte ako trvalá licencia vrámci uceleného riešenia Autodesk Building Design Suite.

z
Všeobecné funkcie programu Revitu (all in one) rozpísané nájdete tu.

Z tých zásadných vyberáme:

Parametrické modelovanie
Parametrické komponenty sú základom pre všetky komponenty budovy navrhnuté v aplikácii Revit a ponúkajú otvorený grafický systém pre tvorbu projektov atvarov. Možno ich používať pre najprepracovanejšie zostavy, ako sú skrine a vybavenie a taktiež pre najjednoduchšie časti budov, napríklad steny a stĺpy. Nie je potrebný žiadny programovací jazyk ani kódovania.

Zdieľanie práce
Umožňuje tímu zvoliť si efektívnejší spôsob spolupráce a interakcie na základe používaného pracovného postupu a požiadaviek projektu. Pri zdieľaní práce sú  možnosti prostredia parametrického modelovania budov k dispozícii celému projektovému tímu. Ten istý inteligentný informačný model budovy môžu zdieľať používatelia softvéru Revit z rôznych odborov, ktorí budú svoju prácu ukladať do centrálneho súboru. Nástroj „Zdieľanie práce“ v aplikácii Revit poskytuje množstvo režimov spolupráce od  úplne simultánneho prístupu podľa potreby, cez zdieľaný model.  Formálne je rozdelenie projektu na samostatné zdieľané jednotky až po úplné rozdelenie prvkov  alebo systémov projektu do jednotlivo riadených prepojených modelov.

Výkazy
Výkaz je tabuľkové zobrazenie informácií extrahované z vlastností prvkov v projekte. Vytvorte výkaz v ktorejkoľvek fáze procesu návrhu. Keď vykonávate v projekte zmeny, ktoré majú vplyv na výkaz, automaticky sa aktualizuje, aby odrážal urobené zmeny. Obrázky včlenené do výkazov budú sprostredkovávať informácie o prvkoch grafickým spôsobom. Exportujte výkaz do inéhosoftvérového programu, napríklad do tabuľkového procesora.

Obojsmerná asociativita
Minimalizujte chyby vďaka možnosti ukladať všetky informácie o modeli v jedinej koordinovanej databáze. Revízia a zmeny informácií sa automaticky prejavia v celom modeli. Modul parametrických zmien aplikácie Revit automaticky koordinuje zmeny, vykonané kdekoľvek – v pohľade modelu, vo výkresoch, výkazoch, rezoch aj v pôdorysoch.

Grafické programovacie rozhranie – Dynamo.
Pozrite si krátky videofilm:
stav11
Nemusíte vedieť programovať, aby ste si vylepšili a rozšírili správanie modelu. Dynamo poskytuje vizuálne programovacie prostredie, ktoré je prístupné  projektantom a umožňuje vizuálne vytvoriť  logiky, ktoré riadia geometriu a správanie prvkov a dát aplikácie Revit. Grafické programovacie rozhranie Dynamo pre výpočtové projekty je plne integrované s Revitom a inštaluje sa spolu s ním.

Revit Server
Uľahčite projektovým tímom spoluprácu na zdieľanom modeli aplikácie Revit v sieti WAN pomocou aplikácie Revit Server. Uchovávajte integrovanú sadu centrálnych modelov z Revitu na jednom serveri, ku ktorému je zabezpečený prístup z miestnych serverov.Integrovaná záloha zlepšuje ochranu v prípade straty pripojenia k sieti WAN.

A360 Collaboration for Revit
Prepojte tímy, ktoré majú na starosti projektovanie stavby a konštrukciu, a zaistite im centralizovaný prístup k dátam projektu BIM pomocou predplatnej cloudovej služby A 360 Colloboration for Revit

Pozrite si krátky videofilm:
stav12
Využívajte výhody chatu s ostatnými užívateľmi pomocou nástroja Communicator v reálnom čase. Pomocou integrácie Revitu s Autodesk A360 umožňuje služba Collaboration for Revit celému  projektovému tímu pracovať na zdieľaných informačných modeloch budov.

Doplnkové aplikácie Autodesk Exchange
Funkcie aplikácie Revit je možné rozšíriť pomocou doplnkov a rozšírenej knižnice v službe Autodesk Exchange. Zakúpiť a nainštalovať ju môžete priamo z webu do aktívnej relácie aplikácie Revit.

Systémové požiadavky.

LETÁK: autodesk – revit architecture

Uložiť

Uložiť

kliknite pre info >>> AutoCAD Architecture - optimalizácia architektonického návrhu a kreslenia.

AutoCAD Architecture prináša riešenie „obohateného“ základného AutoCADu, ktoré bolo vytvorené na, dosiahnutie vyššej efektivity práce pri tvorbe návrhov a dokumentácie. Avšak „klasickým“ spôsobom. Tiež obsahuje obsahuje, ktoré automatizujú kreslenie a pomáhajú redukovať výskyt chýb.

Systémové požiadavky.

z
Zaujímavé funkcie:

Úpravy striech pomocou uzlov
Použitím uzlov budete mať pri tvorbe a úprave obrysov striech všetko pod kontrolou. Ak pridáte vrchol, budú mať obe hrany rovnaké vlastnosti ako počiatočná hrana. Pri odobratí vrcholu budú pre výslednú hranu použité vlastnosti hrany s nižším číslom.

Architektonická renovácia
Vďaka nástrojom pre renováciu budov Vám pôjde návrh a realizácia vašich renovačných projektov omnoho rýchlejšie. Umožní vám graficky znázorniť zmeny návrhu existujúcich budov v súčasnej, novej alebo demolovanej podobe a koordinovať výkresové pohľady renovácie.

Náhľad štýlov architektonických objektov
Pred použitím si môžete vizuálne overiť štýly stien, dverí, okien a ďalších architektonických objektov na palete „Vlastnosti“.

Steny, dvere a okná
Majte svoje projekty so stenami, dverami a oknami, ktoré napodobňujú skutočné správanie a konštrukciu. Môžete meniť múry a ich podmienky zakončenia na úrovni komponentov s cieľom zabezpečiť lepšiu prácu s bežným stavom stien, napríklad so šikmými, hranatými alebo pretínajúcimi sa protipožiarnymi stenami. Dvere alebo okná vkladajte do výkresov s použitím presnejšieho ovládania. Keď presuniete akúkoľvek stenu, všetky spojené steny a  priestory sa automaticky aktualizujú.

Zmeny zaoblenia alebo skosenia v reálnom čase
Sledujte vykonávané zmeny zaoblenia a skosenia v reálnom čase ešte pred dokončením príslušného príkazu.

Integrované renderovanie
Pre pôsobivú prezentáciu klientom môžete v ľubovoľnej fáze vytvoriť vizuálne zobrazenie svojho návrhu. Zrýchlite cykly revízií publikovaním priamo do formátu DWF™ alebo DWFx.

Aplikácia AutoCAD Architecture je dostupná formou prenájmu. AutoCAD Architecture je súčasťou uceleného riešenia pod názvom Autodesk Building Design Suite.  V jednej sade spolu s nástrojmi pre tvorbu 3D informačného modelu budovy (BIM) vo verzii ABDS Premium.

LETÁK: autodesk – autocad architecture

Uložiť

Uložiť

kliknite pre info >>> Autodesk Navisworks

Efektívne riešenie  na riadenie projektov v oblasti stavebníctva. Poskytuje nástroje pre prehliadanie, analýzy, vizualizácie, výkazy výmer, simulácie a koordináciu projektových dát pochádzajúcich z rôznych aplikácií. 3D koordinácia, 4D plánovanie, 5D simuláciu. Perfektný manažérsky nástroj.

LETÁK: autodesk – navisworks

kliknite pre info >>> Autodesk Building Design Suite

Predaj týchto produktov bol ukončený k 31.7.2016. Ucelené riešenie nájdete v balíkoch TU

Ucelené riešenie od návrhu, cez dokumentáciu, až po správu. Sadu Building Design Suite tvorí portfólio vzájomne spolupracujúcich programov pre tvorbu 3D návrhov budov a ich dokumentáciu. Sada podporuje pracovné postupy založené na informačnom modeli budovy (BIM), ktoré sú určené pre architektov, projektantov, konštruktérov a stavebných inžinierov.

 1. Standard – obsahuje programy AutoCAD, AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, Showcase, AutoCAD Raster Design, ReCap, Green Building Studio (s Maintenance)
 2. Premium – obsahuje to čo modul Standard navyše programy Revit (all-in-one), Navisworks Simulate, 3ds Max, Energy Analysis for Revit (s Maintenance), Structural Analysis for Revit (s Maintenance), Structural Analysis for Revit (s Maintenance)
 3. Ultimate – obsahuje to čo modul Premium navyše programy Inventor, NavisWorks Manage, Robot Structural Analysis Professional
z
Pozrite si krátke videofilmy:

Autodesk Building Design Suite :  2:25 min.
stav14
Autodesk BIM 101: Intro to Building Information Modeling: 2:11 min.
stav15
BIM City Building Design: 2:11 min.
stav16
Systémové požiadavky.

LETÁK: autodesk – building design suite

Uložiť

Uložiť

Uložiť

kliknite pre info >>> Autodesk ® 360

a360 collaborationAutodesk ® 360 poskytuje širokú škálu, cloudových služieb a produktov, ktoré sú zamerané na zlepšenie návrhu, vizualizácie a simulácií. Zjednodušte si svoju prácu vzájomne so svojimi kolegami zdieľaním kdekoľvek a kedykoľvek. Neobmedzujte sa.

 „Kolekciu“ produktov Autodesk ® 360 tvoria tieto produkty:

nový názov: BIM360 (Pôvodný  názov A360) je zadarmo pre všetkých a získate s ňou:

 • 5 GB úložisko pre dokumenty, výkresy, modely, …
 • zálohovanie pracovného priestoru aplikácií Autodesk (nape. Revit, Civil, AutoCAD …)
 • možnosť editovať, prehliadať či zdieľať svoje dáta s kolegami
Predplatiteľia Maintenance plan či Subscription desktop získavajú ešte viac výhod:
 • 25 GB úložného priestoru
 • Rendering
 • Optimalizace pre Autodesk Inventor
 • Energetická analýza pre Autodesk Revit
 • Strukturální analýza pre Revit
 • Infrastruktura Modeler
 • Green Building Studio
 • Buzzsaw
 • Mockup 360
 • Process Analysis 360
 • Remote
 • Cloud Kredity pre získavanie ďalších benefitov A360.

BIM 360 Team (Pôvodný  názov A360 Team)

BIM 360 Collaboration for Revit (Pôvodný  názov A360 Collaboration for Revit)

Prepojte spolupracujúce projektové teamy na stavbe pomocou centralizovaného prístupu k dátam realizovaného projektu BIM. Pomocou služby Cloud Subscription A360 Collaboration for Revit, integrujte a zabezpečte pohodlnú a profesionálnu spoluprácu všetkým členom teamu. Zdieľajte informačný model budovy kdekoľvek a na mobilné zariadenie, ktoré máte práve „v ruke“. Komunikujte v reálnom čase vždy keď potrebujete. Neobmedzujte sa.

Všetky podrobnejšie informácie k A360 Collaboration for Revit, Vám radi odovzdáme, neváhajte kontaktovať.

stiahnutie si: A360 Collaboration for Revit2017

Uložiť

Uložiť