Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

Vizualizácie

<<<   Smelo kliknite pre viac info … Dopĺňame pre Vás.

kliknite pre info >>> Lumion

ŠTOR CAD – GRAITEC s.r.o. je jediný oficiálny dodávateľ software Lumion pre SR. Poskytujeme komplexnú technickú podporu a školenia pre Lumion.

lumion

Lumion prináša riešenie pre rýchlu a čistú vizualizáciu, ktorú dosiahnete užívateľský jednoduchou cestou a tým predstavuje aj lacné riešenie. S unikátnym programom Lumion získate riešenie pre prezentáciu Vašich návrhov na excelentnej úrovni či už v statickom alebo dynamickom výstupe. Lumion je užívateľsky veľmi príjemný,  s intuitívnou obsluhou, ktorej princíp pochopí každý užívateľ  veľmi rýchlo a v mnohých prípadoch dokonca aj bez potreby školenia.

S ľahkosťou importuje aj tie najzložitejšie 3D modely  pripravených v rôznych CAD softwaroch. LUMION podporuje formáty:  Autodesk AutoCAD, Autodesk Revit, SketchUp, Autodesk 3DS MAX,  Autodesk Maya, Design Express, Cinema 3D, Nemetschek Vectorworks, Archicad, Microstation, Allplan, Rhinoceros

Lumion je dostupný vo verziách Lumion a Lumion PRO.
Je cenovo príjemný. Verzia Lumion stojí 1499 eur bez DPH a verzia Lumion PRO stojí 2999,00 eur bez DPH

Porovnanie verzií Lumion a Lumion PRO nájdete TU.

Objednávka trial verzie Lumion ZADARMO
Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

kliknite pre info >>> Autodesk Showcase - realistické zobrazovanie 3D návrhových dát a ...

Realistické zobrazovanie 3D návrhových dát a prostredia, v ktorom sa návrhy prezentujú a posudzujú. Vizualizačný program Autodesk  Showcase umožňuje vytvárať presné, realistické zobrazenia

Rôzne varianty návrhov môžete prezentovať a posudzovať v kontexte s presným znázornením skutočných materiálov, osvetlenia a prostredia. Členovia tímu s ním môžu prijímať objektívne a spoľahlivé rozhodnutie priamo namieste, alebo prostredníctvom vzdialenej spolupráce. Výsledkom je efektívny a ekonomický proces revízie návrhu či projektu.

Pozrite si krátky videofilm: 1:59 min.
stav9Autodesk Showcase je dostupný formou prenájmu buď ako samostatné riešenie alebo je súčasťou ucelených „balíčkových“ riešení tzv. Autodesk Suite.

Autodesk Showcase – produktový leták

Uložiť

Uložiť

kliknite pre info >>> Autodesk 3ds MAX

Autodesk 3DS MAX predstavuje profesionálne a celosvetovo najpoužívanejšie riešenie pre animácie a vizualizácie.  Jeho zameranie primárne môžeme rozdeliť:

  • Architektonické a dizajnérske vizualizácie / Rendering
  • Modelovanie
  • Spracovanie animácií
  • Vizuálne efekty
  • Tvorba pc hier…

Aplikácia Autodesk 3DS MAX je „otvorený program“ ktorý poskytuje absolútnu slobodu v prispôsobení a knižnice si vďaka doplnkovým plug-in od ďalších vývojárov (celosvetovo) uspôsobíte podľa Vašich špecifických potrieb.

3ds Max je kompatibilný s ďalšími aplikáciami spoločnosti Autodesk: AutoCAD, Revit,  Inventor, Civil 3D (Civil View, predtým „Dynamite VSP“). 3DS MAX pracuje s formátmi: DWG, DXF, FBX, atď.

Videoukážky Zdravotechnika

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť