Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

Vizualizácia návrhu

Nosný pracovný nástroj (Autodesk)

Autodesk prináša silné a inovatívne riešenia do CAD sveta. Produkty Autodesk sú celosvetovo najpoužívanejšie a už vyše 30 rokov sú „základným“ pracovným nástrojom pre CAD dnes už i BIM tvorbu. My Vám k nim pribalíme pridanú hodnotu vo forme nášho Know-How.

kliknite pre info >>> Autodesk 3ds MAX

Autodesk 3DS MAX predstavuje profesionálne a celosvetovo najpoužívanejšie riešenie pre animácie a vizualizácie.  Jeho zameranie primárne môžeme rozdeliť:

  • Architektonické a dizajnérske vizualizácie / Rendering
  • Modelovanie
  • Spracovanie animácií
  • Vizuálne efekty
  • Tvorba pc hier…

Aplikácia Autodesk 3DS MAX je „otvorený program“ ktorý poskytuje absolútnu slobodu v prispôsobení a knižnice si vďaka doplnkovým plug-in od ďalších vývojárov (celosvetovo) uspôsobíte podľa Vašich špecifických potrieb.

3ds Max je kompatibilný s ďalšími aplikáciami spoločnosti Autodesk: AutoCAD, Revit,  Inventor, Civil 3D (Civil View, predtým „Dynamite VSP“). 3DS MAX pracuje s formátmi: DWG, DXF, FBX, atď.
Videoukážky Zdravotechnika

Uložiť

Uložiť

kliknite pre info >>> Autodesk Showcase - realistické zobrazenie 3D návrhových dát a ...

Realistické zobrazovanie 3D návrhových dát a prostredia, v ktorom sa návrhy prezentujú a posudzujú. Vizualizačný program Autodesk  Showcase umožňuje vytvárať presné, realistické zobrazenia

Rôzne varianty návrhov môžete prezentovať a posudzovať v kontexte s presným znázornením skutočných materiálov, osvetlenia a prostredia. Členovia tímu s ním môžu prijímať objektívne a spoľahlivé rozhodnutie priamo namieste, alebo prostredníctvom vzdialenej spolupráce. Výsledkom je efektívny a ekonomický proces revízie návrhu či projektu.

Pozrite si krátky videofilm: 1:59 min.
stav9Autodesk Showcase je dostupný formou prenájmu buď ako samostatné riešenie alebo je súčasťou ucelených „balíčkových“ riešení tzv. Autodesk Suite.

Autodesk Showcase – produktový leták

 

Uložiť

kliknite pre info >>> VRED

pripravujeme

Uložiť