Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 948 332 690

Vymeňte svoju starú Autodesk licenciu, za inovatívnu BIM technológiu.


.
Vážení užívatelia Autodesk produktov,

Koľko rokov používate vašu verziu Autodesk licencie? 3, 5, 8 či dokonca 10 a viac?

Nestrácajte už čas riešením problémov s kompatibilitou .dwg formátu, novým operačným systémom alebo zastaralými návrhovými postupmi Vášho starého Autodesk produktu.

Využite svoju starú licenciu a prejdite na novú CAD či BIM technológiu Autodesk 2017 podľa Vašich aktuálnych potrieb. Získajte 30% zľavu.
Viac informácií o akcii:
.
.

 

Využite túto ponuku a získate nie len najmodernejšie BIM riešenie pre vaše projekty a upgrady počas 3 rokov, ale tiež bonusové aplikácie GRAITEC Power Pack k vybraným produktom a VIP podporu mezinárodného BIM leadera Autodesk Platinum Partnera. Graitec group máme vyše 250 úspešných BIM implementácií vo významných spoločnostiach v našom regióne a v Európe. To je Naša ponuka a záruka pre Váš správny výber partnera pre BIM oblasť. Máme vybudované know-how.

V rámci akcie si môžete vybrať z portfólia napríklad tieto produkty so zľavou  30%:

.

 

Príležitosť: Aktuálne máme voľnú kapacitu pre jednu BIM implementáciu. Nasadenie BIM aplikačného projektanta, BIM manažéra priamo do vášho teamu na Váš konkrétny reálny projekt. Ako ste na to Vy, máte k vašej spokojnosti nasadené BIM u vás? 

Dohodnite si s nami konzultáciu, prejdeme spoločne vaše potreby a predstavy.

.

Akciu môžu využiť užívatelia s trvalou licenciou starších Autodesk produktov vo verziách R14 až 2017 bez platnej služby Maintenance Plan. Trvalá licencia, ktorá bude použitá pre využitie tejto akcie, bude Autodeskom považovaná ako upgradovaná a nebude ju možné ďalej používať. Za jednu trvalú licenciu má klient nárok využiť akciu na nákup jedného 3-ročného prenájmu. Platí pravidlo výmeny rovnakej úrovne produktovej. Príklad: AK vlastníte plný  AutoCAD či Revit vymeniť ho môžete za plné produkty podľa vlastného výberu. Ak vlastníte AutoCAD LT/ Revit LT vymeniť ho môžete za niektorý z produktov LT Family. Zľavu nie je možné kombinovať s MJA či inou zľavou alebo promo akciou.  

Promo akcia platí do 21. 4. 2017.


Pre konkrétnu kalkuláciu, kontaktujte naše
obchodné oddelenie.