Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

GRAITEC Advance PowerPack for Advance Steel


Advance PowerPack pre Advance Steel:

Rozširujúci nástroje pre Autodesk Advance Steel

GRAITEC Advance PowerPack pre Advance Steel ponúka široký rad jedinečných spojov, nástrojov a utilít pre užívateľov programu Advance Steel. PowerPack teraz zahŕňa modul „Návrhár oceľových konštrukcií,“ vďaka ktorému môžu užívatelia Advance Steel generovať parametrické 3D rámy len pár kliknutiami! A to vrátane nosníkov s premenlivým prierezom a vytváranie medziposchodí.

Niektoré z nových spojov si tiež poradia so zakrivenými plechy, či už sú zvarené alebo zoskrutkované, s hlavnými nosníkmi, jednoduchými a dvojitými väznicami s Omega a U profilmi, spojmi rúrok … Nový PowerPack pre Advance Steel 2018 tiež disponuje novým nástrojom „Joint Multi Edit „pre výber podobných spojov a ich simultánnu modifikáciu..

CLOUDLINK

ACIS EXPORT

GRATING AND PLATES BORDERS

GRAITEC ADVANCE POWERPACK pre Autodesk Advance Steel je ucelená sada nástrojov s jasne preukázateľným výkonným rozšírením funkcionality samotného Autodesk Advance Steel na základe požiadaviek z dennej praxe.
GRAITEC ADVANCE POWERPACK pre Autodesk Advance Steel  je zameraní na produktivitu, efektivitu a schopnosti užívateľa. Ťaží na sile vďaka jedinečným nástrojom, šablón, prípojov, ktoré zvyšujú rýchlosť spracovania projektu a majú vplyv na vylepšenie kvality. Zefektívnenie prinášajú opakované kreslenia nosníkov, extender ohýbaných plechov, či prelamovaný nosník v kombinácií s inteligentnejšími šablónami vylepšuje proces práce na projekte.

Medzi inteligentné funkcie určite patrí:

  • nové prípoje pre zastudena válcované profily
  • nové prípoje pre spojité aj nespojité vaznice
  • systém stabilizačných vzpier či tiahel
  • zdokonalený export dielov do ACIS / ohýbaný plech, vytvoriť ohyb
  • zdokonalený export modelu do ACIS a kontrola
  • opakované kreslenie nosníkov

Pozrite si konkrétne ukážky vybraných funkcií, ktoré Vám zaručene zjednodušia každodennú prácu tu.

Ako je možné GRAITEC ADVANCE POWERPACK pre AdvanceSteel 2017 získať?

Byť našim klientom prináša benefity. GRAITEC ADVANCE POWERPACK pre Advance Steel 2017 je benefit pre našich klientov  po dobu aktívneho predplatné Maintenance Plan, či Subscription priamo pre program Autodesk Advance Steel ako samotná licencia, alebo v prípade ak je Advance Steel súčasťou balíka.

Ak nie ste našim klientom a máte záujem o GRAITEC ADVANCE POWERPACK pre Advance Steel, kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie.

asasUložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť