Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 2 57 100 800

Advance BIM Designers Collection

headerImage_BIM_Designers

GRAITEC Advance BIM Designers Collection je balík aplikácií s cieľom zjednodušiť štrukturálne pracovné postupy, ich automatizácia v súlade s myšlienkou BIM.

Výhodou je integrácia s rôznymi platformami: Revit, Advance Steel, Advance Design.

Balíček BIM Designers Collection zahŕňa programy pre:

Ako je možné GRAITEC Advance BIM Designers Collection 2017 získať?

Sadu GRAITEC ADVANCE BIM Designers Collection je možné zakúpiť  priamo u nás a čerpať aj technickú podporu. Kontaktujte prosím naše  obchodné oddelenie.

trial
.

.


Vyberte si z aktuálnej ponuky všetkých webinárov TU.


Chcete podrobnejšie informácie? Neváhajte nás kontaktovať.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Stair & Railings Designer

BD-Stairs-Railing

S modelovaním nových typov schodísk a zábradlí, Vám pomôže Stair & Railings Designer. Obsahuje sadu funkcií, ktoré samostatný Advance Steel nerieši a sú denne v praxi potrebné. Úlohou tejto aplikácie je jasné zameranie na úsporu času.

Advance BIM Designers – SteelSeries: vytváranie oceľových konštrukcií

Stair & Railing Designer 2018

Stair & Railing Designer 2018 je plne kompatibilný s Autodesk Advance Steel 2018 a prichádza s vylepšeniami ako napríklad jedno alebo trojramenné schodisko, výplne zábradlí, spojovacie fitingy. Jednou z najzaujímavejších nových funkcií Railing Designeri sú práve výplne zábradlia, estetické, funkčné, bezpečné a veľmi jednoduché na použitie. Môžu byť použité na navádzanie, ako podpera a tiež ako ochranná bariéra na zabránenie pádu. Pomocou funkcie „Výplň“ vytvoríte dosky medzi stĺpiky zábradlia v makre. V ponuke sú latky, mriežky alebo tabuľky.

Steel Connection Designer 2018

Steel Connection Designer 2018 je interaktívna aplikácia pre navrhovanie a výpočet spojov oceľových konštrukcií vrátane základnej dosky, ohybovo tuhej čelnej dosky a hrebeňový styčník s nábehom podľa Eurokódu EC3. Steel Connection Designer je kompatibilný s Advance Design 2018 a má podporu pre medzinárodné štandardy. Verzia 2018 Steel Connection Designeri prináša dva nové typy spojov: styčníkový a uholník.

Uholník sa používa pri spájaní podlahového a iného nosníka alebo stĺpa a nosníka. Pripojený nosník môže byť k hlavnému nosníku pripojený šikmo a uholníky sú potom priskrutkované alebo privarené k hlavnému nosníku. Rovnakým spôsobom sa dá pripojiť aj tretí nosník.

Styčníkový spoj k sebe pripája stužidlá pomocou styčníkových plechov. Pripojiť môžeme jedno až tri podpery.
.

sipka14x14 Prihláste sa na webinár s prezentáciou noviniek BIM Designers pre oceľové konštrukcie (11.07.2017 od 13:00)
sipka14x14 Kompletný prehľad noviniek vo formáte PDF
sipka14x14 Stiahnutie bezplatnej skúšebnej verzie Advance 2018
.

RC COLUMN DESIGNER

BD-Column-DesignerPosudzovanie železobetónových stĺpov a automatický návrh ich výstuže, elegantne zvládnete vďaka novej aplikácie. Posúdenie prebieha podľa aktuálnych / platných noriem Eurocode.

RC BEAM DESIGNER

BD-Beam-DesignerPosudzovanie železobetónových nosníkov a automatický návrh ich výstuže rieši nová aplikácia z dielne GRAITEC – RC Beam Designer. Posúdenie prebieha podľa aktuálnych noriem Eurocode.

 

Uložiť

RC FOOTING DESIGNER

 BD-Footing-DesignerS posúdením železobetónových základových „patek a pasov“ a automatickým návrhom ich výstuže Vám pomôže  RC Footing Designer.  Samotné posúdenie  prebieha podľa aktuálne platných noriem Eurocode.

-->