Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 2 57 100 800

GRAITEC Advance PowerPack for Revit

headerImage_powerpack_revit

 

Advance PowerPack pre Revit 2018: Rozširujúci nástroje pre Revit

Produkt GRAITEC Advance PowerPack pre Revit 2018 je obľúbený medzi užívateľmi mnohých odvetví, a preto bolo nutné, aby sa nástroje novej verzie dali aplikovať na množstvo rozdielnych projektov. To zahŕňa, okrem statických a architektonických funkcií, nový rad nástrojov špeciálne pre TZB modely.

Zmenená organizácia pásu kariet odráža pridané funkcie a vylepšené užívateľské rozhranie. Nové nástroje sú stále zasadené medzi tie pôvodné, takže užívateľom nehrozí problémy s orientáciou, a navyše majú stále možnosť si pás kariet upraviť podľa svojho.

Jedna z hlavných zmien tejto verzie je premiestnenie panela výstuže z pásu kariet Powerpack pre Revit do aplikácie Reinforced Concrete BIM Designers. Dôvodom tejto zmeny je dopyt po kompaktnejšom riešení pre vystužovanie, ktoré zahŕňa výpočet, tvorbu výstuže, výkresy, výkazy a tvorbu detailov v jednom balíku.

sipka14x14 Prihláste sa na webinár s prezentáciou noviniek PowerPacku pre Revit 2018 (14.07.2017 od 9:00)
sipka14x14 Kompletný prehľad novinek vo formáte PDF
sipka14x14 Stiahnutie bezplatnej skúšobnej verzie Advance 2018

.

GRAITEC ADVANCE POWERPACK pre REVIT 2017 je doplnková aplikácia s ucelenou sadou funkcií s hlavným zameraním na konkrétne naplnenie potrieb užívateľov Autodesk REVIT.  Hlavnou úlohou je zvýšenie produktivity pri práci s BIM modelom.
Medzi zaujímavé funkcie určite patrí: číslovanie/prečíslovanie, dopĺňanie parametrov k výrobku,  priradenie štandardov k miestnostiam, export a import tabuliek excelu, správa prestupov a ich kontrola.

Ako je možné GRAITEC ADVANCE POWERPACK pre REVIT 2017 získať?

Byť našim klientom prináša benefity. GRAITEC ADVANCE POWERPACK pre REVIT 2017 je benefit pre našich klientov  po dobu aktívneho predplatné Maintenance Plan, či Subscription k niektorému z produktov: Revit, Autodesk Building Design Suite, Autodesk ARCHITECTURE, ENGINEERING & CONSTRUCTION COLLECTION.

Ak nie ste našim klientom a máte záujem o GRAITEC ADVANCE POWERPACK pre REVIT, kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie.

novinkyr

.

stiahnutie

.

 

 

INFO: Našim klientom pošleme v priebehu augusta odkaz na stiahnutie a licenciu mailom.


Vyberte si z aktuálnej ponuky všetkých webinárov TU.
Chcete podrobnejšie informácie? Neváhajte nás kontaktovať.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

-->