Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

GRAITEC Advance PowerPack for Revit

Zrýchlite svoju každodennú prácu a zlepšite svoje BIM pracovné postupy pomocou rozšírenia Powerpack pre Revit®. GRAITEC Advance PowerPack pre Revit® je určený používateľom aplikácie Revit® všetkých profesií: architektom, statikom a projektantom TZB. S viac ako 100 doplnkovými funkciami, PowerPack zvyšuje produktivitu projektantov a architektov, vylepšuje prácu s dátami BIM modelu, automatizuje tvorbu dokumentácie a zjednodušuje koordináciu BIM modelu.

 

Navyše k produktu ponúkame bezplatné výukové webináre, takže môžete využiť maximálne výhody nástroja PowerPack pre Revit pre zvýšenie svojej produktivity.

www.graitec.cz/graitec /akce-a-webinare

Nemusíte venovať Váš čas skúmaniu detailov softvéru.
Ak sa chcete o tomto nástroji dozvedieť viac, vyžiadajte si ďalšie informácie

marketing.SLOVAKIA@graitec.com
+421 948 332 682

.

Rozširujúca sada nástrojov pre Revit = Advance PowerPack pre Revit 2020

Keď skutočná hodnota nie je len cena …

… akonáhle  vyhodnotíte potenciál a čas, ktorý tento nástroj šetrí v návrhu BIM s programom Revit. 

GRAITEC Advance PowerPack pre Revit je obľúbený medzi užívateľmi mnohých projekčných odvetví, a preto bolo nutné, aby sa nástroje novej verzie dali aplikovať na množstvo rozdielnych projektov. To zahŕňa, okrem statických a architektonických funkcií, nový rad nástrojov špeciálne aj pre TZB modely.

Jedná sa o doplnkovú aplikáciu s ucelenou sadou funkcií s hlavným zameraním na konkrétne naplnenie potrieb užívateľov, pričom hlavnou úlohou je zvýšenie produktivity pri práci s BIM modelom.