Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

HP plotre

hpbanner-news3

.
Čo získate, keď vymeníte svoj starý ploter za nový?

Inováciu do systému práce. Úsporu času aj financií. Spoľahlivosť.

.

Pozrite si akú inováciu presne máme na mysli. Spustite si video

Uložiť

Poradíme vám s výberom vhodného a výkonného člena Vášho teamu.

hpchcem-news

hpjednotlivec

Potrebujete tlačiť do formátu A1/ A0.

HP DesignJet T120

Najmenšia rozmerovo A1 tlačiareň na tlač CAD výkresov pre jednotlivcov. Dotykový ovládací intuitívny panel. WI-FI. Výber tlače na role so šírkou 279 až 610 mm, alebo hárky so šírkou 210 až 610 mm. Zásobník na A4, A3 papiere, manuálne podávanie: 330 x 482mm až 610 x 1897 mm

HP DesignJet T520

Ideálne riešenie pre tímy pozostávajúce z 1 až 3 užívateľov tlačiarne. Jednoduchá obsluha vďaka dotykovému displeju, s WI-FI, webovým pripojením. Profesionálne výstupy, vhodná tlač: CAD/ GIS/ vizualizácií/ fotografií.

hpmala

Preferujete tlač do formátu A0 s dorazom na kvalitu a rýchlosť.

HP DesignJet T730

Správna voľba pre tých čo nehľadajú kompromis, ale spoľahlivosť a kvalitu. Prekvapí vás príjemná cena. Expresná tlač výkresov, formát A1 už za 25 sekúnd. Možnosť voľby veľkosti náplní dopĺňa komfort obsluhy. Až 1 GB RAMM, štandardom je pripojenie na prácu v sieti. Ste na cestách a potrebujete aby boli výkresy vytlačené keď prídete do kancelárie? Služba e-Print je riešením. Tlač z mobilných zariadení na niekoľko klikov, aj spracovanie revízií.  Toto je tlačiareň, ktorá Vám pomáha produktívne pracovať.

hpstredna

Potrebujete maximálny výkon a dve role papiera.

HP DesignJet T1530

Inteligentná výkonná tlačiareň pre vysoké nasadenie, či veľký tím.
Až 120 A1 výtlačkov za 1 hodinu. / ČB čiarový výkres / Inteligentné prepínanie medzi kotúčmi pre vyššiu úsporu. Intuitívne ovládanie tlačiarne, priama tlač z USB kľúča, tlač cez e-mail, HP SW pre Android. Komfortná správa a konfigurácia pomocou vstavaného HP webového servera.  Zabudovaný 500 GB HDD.  Kotúče spredu, pre lepšiu manipuláciu.. V prípade potreby zabezpečená tlač napr pomocou PIN kódu.

.

Keď vidíte logo HP Partner First Gold, znamená to, že sa zverujete do starostlivosti partnerovi, ktorý spĺňa veľmi prísne kritéria voči HP. Vám takýto HP partner zabezpečí technické a odborné poradenstvo, pre riešenie Vašich individuálnych potrieb. My sme HP Partner First Gold. Kontaktujte nás, radi Vám odovzdáme naše skúsenosti.

ŠTOR CAD – GRAITEC s.r.o. = partner pre ucelené riešenia pre Vašu firmu a komfortnú prácu. Od spotrebného materiálu, cez veľkoformátové tlačiarne, po BIM implementácie. Sme  HP servisné stredisko veľkoformátových tlačiarní.

Predstavujeme Vám technologický vyladený a modernými technológiami nasýtení nový rad tlačiarní HP.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uprednostňujete osobný kontakt alebo nákup cez eshop? Nech sa páči výber je na Vás.
.
Odkaz od Laca: „Potrebujete atypické riešenie, na mieru pre Vás? Štandard vie dodať ktokoľvek. My sme tu aj v situáciách, ktoré si vyžadujú individuálne riešenie.“