Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

Veľkoformátové zariadenia – plotre a skladačky

ploter

ŠTOR CAD – GRAITEC  prináša novú hviezdu do Vašej kancelárie.

Nový produktový rad veľkoformátových tlačiarní (plotrov) HP DesignJet sa udomácňuje na našom trhu v projekčnom segmente. Deň má „iba“ 24 hodín a tak je potrebné efektívne využiť čas venovaný práci. Ak aj Vy hľadáte riešenia ako stihnúť veci rýchlejšie, efektívnejšie a samozrejme ešte ako bonus ušetriť financie, tak sa zoznámte. Chytrá a návratná investícia = nové portfólio HP DesignJet tlačiarní. Prišli aby zmenili veľkoformátový svet tlače.

Uložiť

Uložiť

Konkurencia bude mať čo doháňať.

Rozšírte portfólio svojich chytrých pomocníkov (smartphon a tablet) a prijmite nového, výkonného člena do teamu. Malý či veľký team, každý môže byť extra zohraný a výkonný. Uľahčite si každodenný život s chytrou tlačiarňou HP DesignJet. Získajte pár hodín denne k dobru.

Predstavujeme Vám technologický vyladený a modernými technológiami nasýtení nový rad tlačiarní.:

Priaznivá cenová politika je príjemným bonusom. Spýtajte sa na uvádzacie promo. Nové HP DesignJet Vám ušetria okrem vstupných nákladov, vo významnej miere  aj prevádzkové náklady.

 • Prinášajú lacnú a rýchlu tlač.
 • Stačí im málo obsluhy – ľudia sa môžu venovať svojej primárnej práci a nie tráviť čas pri nastavovaní
 • Servisný čistiaci cyklus tlačiarne sa s procesuje  s úsporou náplne až 86%
 • A ako bonus 90% úspora energie.

Chytrá a návratná investícia = nový produktový rad HP DesignJet. ŠETRITE NA SPRÁVNYCH MIESTACH. Áno, s novými veľkoformátovými tlačiarňami HP môžete šetriť ako financie tak drahocenný čas.

kliknite pre info >>> Automatická skladačka výkresov bayCompact

Skladačka bayCompact a HP DJ 4500/4520 – ideálne spojenie s tlačou minimálne 6000m2 ročne

 1. Ste nekompromisný, čo sa týka štýlov skladania?
 2. Chcete aby boli aj lokálne štýly skladania rešpektované?
 3. Požadujete rýchle prepínanie medzi štýlmi tlačenia bez nastavení?
 4. Požadujete rýchle prepínanie medzi štýlmi médií bez nastavení?

Vaše požiadavky sú skĺbené vo veľkoformátovej skladačky bayCompact

bayCompact je:

 • cenovo výhodný flexibilný skladací systém najvyššej kvality
 • spája najnižšie náklady spojené s údržbou s absolútnou spokojnosťou zákazníkov po celom svete
 • pracuje bez obsluhy, čim šetrí čas zamestnancov a nepotrebuje dodatočnu pracovnú silu
 • systém skladania a končených úprav je učený pre veľké reprografické a priemyselné aplikácie
 • profesionál uprednostní precíznosť, spoľahlivosť a efektivitu tohto systému

Uložiť

kliknite pre info >>> HP Latex 310

Ideálne pre malých poskytovateľov reklamnej tlače, rýchlotlačiarní a kopírovacích služieb, ktorí požadujú interiérovú a exteriérovú univerzálnosť a vysoko kvalitné, trvácne výtlačky, transparenty, POP/POS materiály, plagáty a grafiku na vozidlá, s cenovo dostupnou tlačiarňou, ktorá sa hodí aj do malých priestorov.
Dokonale sa hodí do malých priestorov. Táto cenovo dostupná tlačiareň uvoľňuje priestor a vášho operátora. Rozšírte svoj záber na všestrannú škálu vysokokvalitných, trvanlivých vnútorných a vonkajších aplikácií. Prejdite na zdravšiu tlač s atramentami HP Latex na báze vody[1].

Uložiť

kliknite pre info >>> HP Latex 330

Ideálne pre poskytovateľov tlačových služieb, ktorí požadujú cenovo dostupnú investíciu pre širšiu škálu aplikácií, poskytujú interiérovú a exteriérovú tlač vrátane transparentov, dekorácií interiéru, POP/POS a plagáty s vysokou kvalitou obrazu a trvanlivosťou.
Získajte všestrannosť a užite si pohodlnú tlač vnútorných a vonkajších úloh s touto cenovo dostupnou tlačiarňou. Vysoko kvalitné, trvácne výtlačky poskytujú odolnosť proti poškriabaniu porovnateľnú s atramentami typu „hard solvent“[1]. Prejdite na zdravšiu tlač s atramentami na báze vody [2].

Uložiť

kliknite pre info >>> HP Latex 360

Ideálne pre poskytovateľov tlačových služieb, ktorí potrebujú vyššie kapacity a chcú dodávať vysokokvalitné, trvácne exteriérové a interiérové aplikácie, akými sú napríklad obojstranné transparenty, propagačné plagáty, POP/POS, plagáty, textil[1] a grafiky na vozidlá s rýchlym časom vybavenia zákazky.
Vytvárajte vysokú kvalitu pre interiéry a exteriéry pri profesionálnych rýchlostiach ideálnych pri spracovaní naliehavých úloh. Tlačte aj na textil[1]. Trvácne výtlačky poskytujú odolnosť proti poškriabaniu porovnateľnú s atramentmi s pevným rozpúšťadlom[2]. Tlačte zdravšie vďaka vodovým atramentom HP Latex[3].

Uložiť

Inovácie vo svete plotrov.
Zaspomínajte spolu s nami.