Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

HP DesignJet T1530 36″ – NOVINKA

HP_Designjet_T1530-500x500Ideálne riešenie pre pokročilé návrhárske a inžinierske pracovné skupiny v podnikových prostrediach, ktoré vyžadujú špičkovú kvalitu tlače, efektívnu spoluprácu, vysoký každodenný výkon a funkcie skenovania. Spoľahnite sa na túto tlačiareň a zvýšte výkon pracovných skupín. Zapôsobte na zákazníkov profesionálnou kvalitou. Pracujte rýchlo a efektívne s funkciami, ktoré zvyšujú efektivitu a produktivitu. Zabezpečte svoje informácie a jednoducho spravujte tlačiareň.

Prezentujte svoje projekty v najlepšom svetle na výtlačkoch s profesionálnou kvalitou vďaka šiestim originálnym atramentom HP – vrátane sivého a fotografického čierneho. Vytvárajte plány, výkresy a mapy s vysokou kvalitou čiar a rozlíšením až 2 400 dpi. Rozhodnite sa pre štandard Adobe PostScript®.

 • Šesť originálnych atramentov HP vytvára výtlačky so širokou farebnou škálou, čo je ideálne na tlač farebnej grafiky.
 • Originálne sivé a fotografické čierne atramenty HP umožňujú tlačiť presné čiary, tmavé odtiene čiernej a skutočne neutrálne odtiene sivej.
 • Nechajte svoje architektonické výtlačky vyniknúť vďaka profesionálnej grafike s vysokým rozlíšením – rozhodnite sa pre štandard Adobe PostScript®.
 • Komunikujte presne – vytvárajte plány, výkresy a mapy s vysokou kvalitou čiar a rozlíšením až 2 400 dpi.

Zvýšte produktivitu pracovných skupín s dvomi kotúčmi, ktoré šetria čas. Integrovaný výstupný stohovací zásobník na 50 strán poskytuje zoradené výtlačky bez ohýbania papiera. Rýchlo spracovávajte zložité súbory. Získajte kontrolu nad tlačovými úlohami a pracujte efektívnejšie pomocou centra úloh.

 • Udržiavajte si prehľad a sústreďte sa na prácu – integrovaný výstupný stohovací zásobník na 50 strán poskytuje zoradené výtlačky bez ohýbania papiera.
 • Dva kotúče šetria čas – jednoduché vkladanie spredu a automatické zarovnanie; dva typy a veľkosti médií, inteligentné prepínanie.
 • Rýchlo tlačte zložité súbory – jeden výtlačok A1 za 21 sekúnd (120 výtlačkov A1 za hodinu) vďaka 500 GB pevnému disku a paralelnému spracovaniu.
 • Zvýšte efektivitu pracovných skupín pomocou centra úloh – spravujte fronty a ukladanie úloh a sledujte náklady na tlač.

Sústreďte sa na prácu, nie na tlačiareň. Dva kotúče a 300 ml atramentové kazety umožňujú tlač bez zásahu používateľa. Doprajte si pokoj s protokolmi zabezpečenia. Spravujte svoju tlačiareň a skupinu zariadení pomocou aplikácie HP Web JetAdmin. Vychutnávajte si jednoduchú integráciu s inými zariadeniami v kancelárii.

 • Umožnite tlač bez zásahu používateľa s dvomi kotúčmi s dĺžkou 91,4 m a originálnymi atramentovými kazetami HP s objemom až 300 ml.
 • Zabezpečte informácie pomocou protokolov zabezpečenia – napríklad IPSec, 802.1x, SNMPv3, tlač pomocou kódu PIN a ďalšie možnosti.[1]
 • Jednoducho konfigurujte a spravujte svoju tlačiareň pomocou integrovaného webového servera HP alebo skupinu zariadení HP pomocou aplikácie HP Web JetAdmin.
 • Jednoduchá integrácia s inými zariadeniami v kancelárii – kompatibilita so systémami iOS a Android™[2] vďaka službe mobilnej tlači HP.[3]

[1] Voliteľné riešenia zabezpečenia zahŕňajú funkcie Secure Disk Erase a Encrypted HD, ktoré sú dostupné len na vybraných modeloch.

[2] Aplikácia HP Print Service Plugin je dostupná pre mobilné zariadenia so systémom Android™ 4.4 alebo novším. Táto aplikácia je bezplatne dostupná v obchode Google Play.

[3] Pri lokálnej tlači sa vyžaduje, aby boli mobilné zariadenie a tlačiareň pripojené k rovnakej sieti (zvyčajne ide o premostenie prístupového bodu Wi-Fi a káblovej siete) alebo aby bolo mobilné zariadenie pripojené k tlačiarni cez priame bezdrôtové pripojenie. Výkon bezdrôtového pripojenia závisí od fyzického prostredia a vzdialenosti od prístupového bodu. Bezdrôtové operácie sú kompatibilné iba v pásme s frekvenciou 2,4 GHz. Vzdialená tlač vyžaduje internetové pripojenie k tlačiarni HP pripojenej na web. Na použitie bezdrôtového širokopásmového pripojenia sa vyžaduje uzatvorenie samostatnej zmluvy o poskytovaní služieb pre mobilné zariadenia. Informácie o pokrytí a dostupnosti vo vašej oblasti získate od poskytovateľa služieb. Ďalšie podrobnosti nájdete na stránke http://www.hp.com/go/designjetmobility.

Uložiť