Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

HP DesignJet T2530

Ideálna pre vytváranie, skenovanie a kopírovanie výkresov s profesionálnou kvalitou. Zvýšte produktivitu pracovnej skupiny s touto multifunkčnou tlačiarňou. Rýchlo vytvárajte profesionálne výtlačky. Zvýšte produktivitu vďaka efektívnej tlači vrátane dvoch kotúčov a intuitívneho ovládacieho panela pre funkcie tlače, skenovania a kopírovania. Jednoducho zabezpečte a spravujte tlačiareň.

Rýchlo vytvárajte výkresy CAD a GIS s profesionálnou kvalitou. Tlačte výtlačky formátu A1 za 21 sekúnd. Spoľahnite sa na šesť originálnych atramentov HP, ktoré vám prinesú konzistentné a presné výsledky. Rozhodnite sa pre štandard Adobe PostScript® a tlačte grafiku s vysokým rozlíšením.

 • Prezentujte svoju prácu v presných a detailných farbách vykreslených pomocou šiestich originálnych atramentov HP vrátane sivého a fotografického čierneho.
 • Nechajte svoje architektonické výtlačky vyniknúť vďaka profesionálnej grafike s vysokým rozlíšením – rozhodnite sa pre štandard Adobe PostScript®.
 • Vytvárajte profesionálne výkresy CAD a GIS s konzistentnými a presnými farbami, čistými a ostrými čiarami a rozlíšením až 2 400 dpi.
 • Rýchlo vytvárajte vysokokvalitné výsledky – výtlačky formátu A1 získate už za 21 sekúnd (120 strán formátu A1 za hodinu).

Zvýšte produktivitu. Spoľahnite sa na samostatný intuitívny ovládací panel umožňujúci vykonávať úlohy tlače, skenovania a kopírovania. Udržiavajte si prehľad s integrovaným výstupným stohovacím zásobníkom na 50 strán. Využívate flexibilnú tlač pomocou dvoch kotúčov. A tlačte priamo zo svojho mobilného zariadenia.[1]

 • Pohodlný prístup k samostatnému ovládaciemu panelu na tlač, skenovanie a kopírovanie umožňuje jednoduchú svojpomocnú prevádzku.
 • Umožnite pracovným skupinám naozaj pracovať – integrovaný výstupný stohovací zásobník na 50 strán pohodlne poskytuje zoradené výtlačky bez ohýbania papiera.
 • Dva kotúče poskytujú flexibilitu – jednoduché vkladanie spredu a automatické zarovnanie; dva typy a veľkosti médií, inteligentné prepínanie.
 • Tlačte priamo zo svojho smartfónu či tabletu Apple® alebo Android™[1] všade, kde je dostupná služba mobilnej tlače HP.[2]

Využívajte výhody mnohých funkcií, vďaka ktorým sa táto multifunkčná tlačiareň pre pracovné skupiny jednoducho spravuje, zabezpečuje, ovláda a prevádzkuje. Vďaka integrovaným funkciám, ovládaniu prístupu, protokolom zabezpečenia a dvom kotúčom získate väčšiu kontrolu a viac času na svoju prácu.

 • Toto samostatné integrované zariadenie vyžaduje menej náročnú správu – či už pri inovácii alebo integrácii do siete.[3]
 • Získajte kontrolu – nastavte pravidlá prístupu k prednému panelu, monitorujte kotúče médií a stav tlačiarne a sledujte tlačové úlohy.
 • Chráňte svoje údaje pomocou zabezpečenia IPSec, NTLMv2, SNMPv3, 802.1X, tlače pomocou kódu PIN a ďalších možností zabezpečenia.[4]
 • Využívajte tlač bez zásahu používateľa s dvomi kotúčmi s dĺžkou 91,4 m, ktoré sú kompatibilné s vaším štýlom práce.

[1] Aplikácia HP Print Service Plugin je dostupná pre mobilné zariadenia so systémom Android™ 4.4 alebo novším. Táto aplikácia je bezplatne dostupná v obchode Google Play.

[2] Pri lokálnej tlači sa vyžaduje, aby boli mobilné zariadenie a tlačiareň pripojené k rovnakej sieti (zvyčajne ide o premostenie prístupového bodu Wi-Fi a káblovej siete) alebo aby bolo mobilné zariadenie pripojené k tlačiarni cez priame bezdrôtové pripojenie. Výkon bezdrôtového pripojenia závisí od fyzického prostredia a vzdialenosti od prístupového bodu. Bezdrôtové operácie sú kompatibilné iba v pásme s frekvenciou 2,4 GHz. Vzdialená tlač vyžaduje internetové pripojenie k tlačiarni HP pripojenej na web. Na použitie bezdrôtového širokopásmového pripojenia sa vyžaduje uzatvorenie samostatnej zmluvy o poskytovaní služieb pre mobilné zariadenia. Informácie o pokrytí a dostupnosti vo vašej oblasti získate od poskytovateľa služieb. Ďalšie podrobnosti nájdete na stránke http://www.hp.com/go/designjetmobility.

[3] Porovnanie jedného integrovaného multifunkčného zariadenia na tlač, skenovanie a kopírovanie so samostatnými zariadeniami na tlač, skenovanie a kopírovanie.

[4] Voliteľné riešenia zabezpečenia zahŕňajú funkcie Secure Disk Erase a Encrypted HD, ktoré sú dostupné len na vybraných modeloch.

Uložiť