Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

HP DesignJet T730 36″ – NOVINKA

designjet_730_video_thumb_tcm245-2121401Ideálna pre aplikácie CAD a všeobecné aplikácie vrátane overení koncepcií a výkresov, projekčných rozvrhov, štúdií, plánov a prezentácií.

Táto robustná a kompaktná tlačiareň so šírkou 91,4 cm sa jednoducho prispôsobí vášmu podnikaniu a je inteligentnou investíciou pre architektov, inžinierov a stavebných odborníkov. Praktické funkcie šetria čas a znižujú množstvo odpadu. Tlačte pohodlne na cestách so službou mobilnej tlače HP.[1]
Táto robustná a kompaktná tlačiareň, ktorá je ideálna na použitie v štúdiu alebo na pracovisku, tlačí výtlačky formátu A1 za 25 sekúnd a vďaka svojim veľkým atramentovým kazetám HP, ktoré znižujú počet zásahov používateľa, vám pomáhajú produktívne pracovať.

  • Táto robustná, kompaktná a profesionálna tlačiareň sa prispôsobí vašej firme a nechá vám priestor na prácu.
  • Vytvára výtlačky 3-krát rýchlejšie než predchádzajúce modely HP – prvý výtlačok formátu A1 uvidíte už o 25 sekúnd.
  • Vyberte si z atramentových kaziet HP s objemom od 40 do 300 ml podľa objemov, ktoré tlačíte – spotrebný materiál s väčším objemom znižuje počet potrebných zásahov.

Šetrite čas a znížte množstvo odpadu. Intuitívna dotyková obrazovka na prednom paneli funguje ako smartfón. Tlačte v polovičnej mierke a znížte objem odpadu o 50 %[2] s automatickým podávačom hárkov a zásobníkom. Jednoduché bezdrôtové pripojenie[1] znamená, že tlačiareň môžete umiestniť takmer kdekoľvek.

  • Znížte odpad o 50 % – tlačte v polovičnej mierke s automatickým podávačom hárkov a zásobníkom; znížte objem práce a odpad zo širokých kotúčov.[2]
  • Predný panel funguje ako smartfón – stačí jednoducho ťahať prstom v intuitívnom používateľskom rozhraní dotykovej obrazovky.
  • Nie je potrebná sieť LAN – vďaka funkciám bezdrôtového pripojenia môžete túto tlačiareň kedykoľvek premiestniť tam, kam dosiahne signál vašej siete Wi-Fi.[1]

Služby mobilnej tlače HP umožňujú pripojiť sa k tlačiarni HP DesignJet jednoduchšie než kedykoľvek predtým.[1] Zo svojho mobilného zariadenia môžete tlačiť niekoľkými kliknutiami. Pomocou aplikácie HP AiO Printer Remote zasa získate prístup k ďalším funkciám pri tlači v teréne.[3]

  • Tlačte z mobilných zariadení niekoľkými jednoduchými kliknutiami so službou mobilnej tlače HP[1] a rýchlo spracujte revízie.
  • Ak ste v teréne, priložte dokument k e-mailu a odošlite ho priamo na tlačiareň cez službu ePrint.[1]
  • Pomocou aplikácie HP AiO Printer Remote[3] získate prístup k ďalším tlačovým funkciám pri tlači z mobilného zariadenia.
  • Tlačiareň vytvára vlastnú sieť Wi-Fi, čo umožňuje jednoduché pripojenie pomocou funkcie Wi-Fi Direct.

[1] Pri lokálnej tlači sa vyžaduje, aby boli mobilné zariadenie a tlačiareň pripojené k rovnakej sieti (zvyčajne ide o premostenie prístupového bodu Wi-Fi a káblovej siete) alebo aby bolo mobilné zariadenie pripojené k tlačiarni cez priame bezdrôtové pripojenie. Výkon bezdrôtového pripojenia závisí od fyzického prostredia a vzdialenosti od prístupového bodu. Bezdrôtové operácie sú kompatibilné iba v pásme s frekvenciou 2,4 GHz. Vzdialená tlač vyžaduje internetové pripojenie k tlačiarni HP pripojenej na web. Na použitie bezdrôtového širokopásmového pripojenia sa vyžaduje uzatvorenie samostatnej zmluvy o poskytovaní služieb pre mobilné zariadenia. Informácie o pokrytí a dostupnosti vo vašej oblasti získate od poskytovateľa služieb. Ďalšie podrobnosti nájdete na stránke http://www.hp.com/go/designjetmobility.

[2] Tlač na hárky eliminuje nadbytočnú prácu a odpad pri rezaní, ktoré vznikajú pri tlači na kotúčových tlačiarňach s rovnakým výkonom dostupných na trhu v septembri 2015. Napríklad pri tlači v polovičnej mierke (34,3 cm) na bežný kotúč (91,4 cm) vzniká viac než 50 % odpad papiera a je potrebná ďalšia práca na rezanie.

[3] Mobilná aplikácia HP All-in-One Printer Remote je dostupná pre mobilné zariadenia Apple® iPad, iPhone a iPod touch so systémom iOS v7.0 a pre mobilné zariadenia so systémom Android™ v4.4 alebo novším. Mobilná aplikácia HP All-in-One Printer Remote je bezplatne dostupná v obchode Apple® App Store pre mobilné zariadenia Apple® a v obchode Google Play pre mobilné zariadenia Android™.

VIDEO

Uložiť