Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

HP DesignJet T830 36″

designjet_830_video_thumb_tcm245-2121402

Ideálne pre tlač a skenovanie z aplikácií CAD a všeobecných aplikácií vrátane výkresov, projekčných rozvrhov, štúdií, prezentácií a ďalších materiálov. Nový pohľad na multifunkčnú tlačiareň – robustná a kompaktná multifunkčná tlačiareň Wi-Fi so šírkou 91,4 cm a vstavaným skenerom za bezkonkurenčnú cenu.[1] Táto jednoducho použiteľná multifunkčná tlačiareň je ideálna pre štúdiá alebo stavby a zlepšuje spoluprácu tímov pomocou mobilnej tlači a skenovania.

Táto neuveriteľne kompaktná multifunkčná tlačiareň je navrhnutá tak, aby odolávala podmienkam v drsných prostrediach, rýchlo tlačila a pomáhala znižovať množstvo zásahov vďaka atramentovým kazetám HP s objemom až 300 ml. Jednoducho prenášajte a chráňte svoju multifunkčnú tlačiareň pred prachom pomocou voliteľného robustného obalu pre tlačiarne HP DesignJet.[3]

 • Polovičná veľkosť[2] a odolná konštrukcia – túto robustnú multifunkčnú tlačiareň možno používať v náročných prostrediach, dokonca aj na stavbách.
 • Vytvára výtlačky 3-krát rýchlejšie než predchádzajúce modely HP – prvý výtlačok formátu A1 uvidíte už o 25 sekúnd.
 • Vyberte si z atramentových kaziet HP s objemom od 40 do 300 ml podľa objemov, ktoré tlačíte – spotrebný materiál s väčším objemom znižuje počet potrebných zásahov.
 • Prenášanie a ochrana pred prachom a poškodením pomocou voliteľného robustného obalu pre tlačiarne HP DesignJet.[3]

Jednoducho ovládajte svoju multifunkčnú tlačiareň a rýchlejšie dokončujte úlohy[4] pomocou intuitívnej dotykovej obrazovke, ktorá funguje ako smartfón. Znížte množstvo odpadu vďaka automatickému podávaču hárkov a zásobníku. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu môžete túto multifunkčnú tlačiareň umiestniť tam, kde vám to najviac vyhovuje.[6]

 • Dokončujte úlohy intuitívne – takmer 3-krát rýchlejšie v porovnaní s inými zariadeniami[4] – jedna dotyková obrazovka funguje ako smartfón.
 • Znížte odpad o 50 % – tlačte v polovičnej mierke s automatickým podávačom hárkov a zásobníkom; znížte objem práce a odpad zo širokých kotúčov.[5]
 • Nie je potrebná sieť LAN – vďaka funkciám bezdrôtového pripojenia môžete túto multifunkčnú tlačiareň kedykoľvek premiestniť tam, kam dosiahne signál vašej siete Wi-Fi.[6]

Tlačte a zdieľajte jednoduchšie pomocou funkcií mobilnej tlače HP – svoju multifunkčnú tlačiareň môžete pripojiť bezdrôtovo[6] alebo pomocou funkcie Wi-Fi Direct. Skenujte, zdieľajte a tlačte efektívnejšie pomocou svojho smartfónu[6] a zlepšite spoluprácu.

 • Používajte integrované funkcie skenovania na zaznamenávanie a zdieľanie spätnej väzby, archiváciu a ďalšie úlohy.
 • Tlačiareň vytvára vlastnú sieť Wi-Fi, čo umožňuje jednoduché pripojenie pomocou funkcie Wi-Fi Direct.
 • Pohodlne skenujte, zdieľajte a tlačte priamo zo svojho smartfónu alebo tabletu[6]; vychutnávajte si ovládanie ako na smartfóne.
 • Spravujte skenované materiály z mobilného zariadenia pomocou aplikácie HP AiO Printer Remote[7] dostupnej v rámci služieb mobilnej tlače HP.

[2] Multifunkčná tlačiareň HP DesignJet T830 je najkompaktnejšie zariadenie so šírkou 91,4 cm umožňujúce používať funkcie veľkoformátovej tlače, skenovania a kopírovania a má minimálne polovičné rozmery (bez nožičiek) na základe špecifikácií výšky, šírky a dĺžky, ktoré boli dostupné v septembri 2015.

[3] K dispozícii v januári 2016. Obrázok robustného obalu na tlačiareň HP DesignJet vychádza z predbežného návrhu produktu. Konečný dizajn sa môže líšiť.

[4] Informácie o použiteľnosti sú zo septembra 2015 a vychádzajú z porovnania s konkurenčnými alternatívami a z interného testovania a metodológie spoločnosti HP. V rámci testovania sa vyhodnocovala jednoduchosť používania novými používateľmi a porovnával sa čas a ďalšia pomoc potrebné na dokončenie kopírovania farebného dokumentu formátu A0 a jeho zmenšenie na formát A3 na multifunkčnej tlačiarni HP DesignJet T830 s jednou dotykovou a pri používaní samostatnej tlačiarne a samostatného skenera.

[5] Tlač na hárky eliminuje nadbytočnú prácu a odpad pri rezaní, ktoré vznikajú pri tlači na kotúčových tlačiarňach s rovnakým výkonom dostupných na trhu v septembri 2015. Napríklad pri tlači v polovičnej mierke (34,3 cm) na bežný kotúč (91,4 cm) vzniká viac než 50 % odpad papiera a je potrebná ďalšia práca na rezanie.

[6] Pri lokálnej tlači sa vyžaduje, aby boli mobilné zariadenie a tlačiareň pripojené k rovnakej sieti (zvyčajne ide o premostenie prístupového bodu Wi-Fi a káblovej siete) alebo aby bolo mobilné zariadenie pripojené k tlačiarni cez priame bezdrôtové pripojenie. Výkon bezdrôtového pripojenia závisí od fyzického prostredia a vzdialenosti od prístupového bodu. Bezdrôtové operácie sú kompatibilné iba v pásme s frekvenciou 2,4 GHz. Vzdialená tlač vyžaduje internetové pripojenie k tlačiarni HP pripojenej na web. Na použitie bezdrôtového širokopásmového pripojenia sa vyžaduje uzatvorenie samostatnej zmluvy o poskytovaní služieb pre mobilné zariadenia. Informácie o pokrytí a dostupnosti vo vašej oblasti získate od poskytovateľa služieb. Ďalšie podrobnosti nájdete na stránke http://www.hp.com/go/designjetmobility.

[7] Mobilná aplikácia HP All-in-One Printer Remote je dostupná pre mobilné zariadenia Apple® iPad, iPhone a iPod touch so systémom iOS v7.0 a pre mobilné zariadenia so systémom Android™ v4.4 alebo novším. Mobilná aplikácia HP All-in-One Printer Remote je bezplatne dostupná v obchode Apple® App Store pre mobilné zariadenia Apple® a v obchode Google Play pre mobilné zariadenia Android™.

Uložiť