Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

HP DesignJet T930

4a8a52_598399a5ec84454694be13fdd954f610Ideálna pre rýchlu tlač profesionálnych výkresov a máp – dokonca aj pri práci mimo kancelárie.
Vylepšite svoje projekty CAD a GIS pomocou výtlačkov s profesionálnou kvalitou. Udržiavajte si prehľad a sústreďte sa na prácu vďaka funkciám, ktoré zjednodušujú pracovné postupy tlače a zvyšujú produktivitu. Jednoducho spravujte a zabezpečte svoju tlačiareň HP DesignJet.

Prezentujte svoje projekty v najlepšom svetle na výtlačkoch s profesionálnou kvalitou vďaka šiestim originálnym atramentom HP – vrátane sivého a fotografického čierneho. Vytvárajte plány, výkresy a mapy s vysokou kvalitou čiar a rozlíšením až 2 400 dpi. Rozhodnite sa pre štandard Adobe PostScript®.

 • Šesť originálnych atramentov HP vytvára výtlačky so širokou farebnou škálou, čo je ideálne na tlač farebnej grafiky.
 • Originálne sivé a fotografické čierne atramenty HP umožňujú tlačiť presné čiary, tmavé odtiene čiernej a skutočne neutrálne odtiene sivej.
 • Nechajte svoje architektonické výtlačky vyniknúť vďaka profesionálnej grafike s vysokým rozlíšením – rozhodnite sa pre štandard Adobe PostScript®.
 • Komunikujte presne – vytvárajte plány, výkresy a mapy s vysokou kvalitou čiar a rozlíšením až 2 400 dpi.

Zostaňte produktívni a sústreďte sa na svoje projekty s integrovaným výstupným stohovacím zásobníkom na 50 strán, rýchlosťou tlače výtlačkov formátu A1 za 21 sekúnd, rýchlym spracovaním, funkciami správy a funkciami mobilnej tlače HP, ktoré šetria ešte viac času.

 • Udržiavajte si prehľad a sústreďte sa na prácu – integrovaný výstupný stohovací zásobník na 50 strán poskytuje zoradené výtlačky bez ohýbania papiera.
 • Vďaka rýchlosti tlače výtlačkov formátu A1 už za 21 sekúnd sa môžete rýchlo vrátiť k svojej práci.
 • Tlačte efektívne – paralelné spracovanie súborov s 320 GB pevným diskom; spravujte fronty, sledujte náklady a získajte kontrolu.
 • Šetrite čas – tlačte na tlačiarni priamo zo smartfónu, tabletu alebo USB kľúča pomocou služby mobilnej tlače HP.[1]
 • Pracujte s tlačiarňou, ktorá sa jednoducho používa a spravuje. Protokoly zabezpečenia pomáhajú zabezpečiť vaše informácie. Integrovaný webový server HP umožňuje jednoduchú konfiguráciu a správu. Tlačiareň tiež možno jednoducho integrovať s inými zariadeniami v kancelárii.
 • Tlačte bez prerušenia – kotúč média s dĺžkou 91,4 m a originálne atramentové kazety HP s objemom až 300 ml.
 • Zabezpečte informácie pomocou protokolov zabezpečenia – napríklad IPSec, 802.1x, SNMPv3, tlač pomocou kódu PIN a ďalšie možnosti.[2]
 • Jednoducho konfigurujte a spravujte svoju tlačiareň z pohodlia pracovného stola pomocou integrovaného webového servera HP.
 • Jednoduchá integrácia s inými zariadeniami v kancelárii – kompatibilita so systémami iOS a Android™[3] vďaka službe mobilnej tlači HP.[1]

[1] Pri lokálnej tlači sa vyžaduje, aby boli mobilné zariadenie a tlačiareň pripojené k rovnakej sieti (zvyčajne ide o premostenie prístupového bodu Wi-Fi a káblovej siete) alebo aby bolo mobilné zariadenie pripojené k tlačiarni cez priame bezdrôtové pripojenie. Výkon bezdrôtového pripojenia závisí od fyzického prostredia a vzdialenosti od prístupového bodu. Bezdrôtové operácie sú kompatibilné iba v pásme s frekvenciou 2,4 GHz. Vzdialená tlač vyžaduje internetové pripojenie k tlačiarni HP pripojenej na web. Na použitie bezdrôtového širokopásmového pripojenia sa vyžaduje uzatvorenie samostatnej zmluvy o poskytovaní služieb pre mobilné zariadenia. Informácie o pokrytí a dostupnosti vo vašej oblasti získate od poskytovateľa služieb. Ďalšie podrobnosti nájdete na stránke http://www.hp.com/go/designjetmobility.

[2] Voliteľné riešenia zabezpečenia zahŕňajú funkcie Secure Disk Erase a Encrypted HD, ktoré sú dostupné len na vybraných modeloch.

[3] Aplikácia HP Print Service Plugin je dostupná pre mobilné zariadenia so systémom Android™ 4.4 alebo novším. Táto aplikácia je bezplatne dostupná v obchode Google Play.

Uložiť