Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

Multi oborové sady/ Autodesk Industry Collections

IC

….

Autodesk Industry Collections
Autodesk prináša novinku v ucelených „multioborových“ kolekciách. Jednoduchosť voľby a jasný výber podľa jednoduchého kritéria: Vášho profesného zamerania. Licencie Industry Collections sú dostupné formou prenájmu tzv. Subscription. Dá sa zvoliť obdobie prenájmu: na kvartál alebo 1 – 3 roky

 …….

DESIGN SUITE A CREATION SUITE = INDUSTRY COLLECTIONS  OD 1.8.2016

..

Kompletné informácie k novým Industry CollectionS sa dočítate tu: Industry Collections 2017 FAQ

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY: (ROZKLIKNITE SI ODPOVEDE)

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Mám zakúpenú TRVALÚ licenciu Design Suite pod aktívnym Maintenance Plan (napríklad Building Design Suite) čo táto zmena znamená pre mňa konkrétne?

NIČ, Vás sa táto zmena netýka. Váš produktový balíček ani podmienky predlženia predplatného (Maintenance Plan) sa nemenia. V túto chvíľu ani nie je ani aktuálne možný prechod na novú kolekciu Industry. Rovnako sa nijak netýka žiadna zmena užívateľov samostatných trvalých produktov.

Som užívateľ PRENAJATEJ licencie (subscription) Design Suite, týka sa zmena mňa?

ÁNO, Vy máte možnosť po 1.8.2016 prejsť podľa Vášho výberu na niektorú z nových kolekcií. Pokiaľ máte prenájom na Premium či Profesional Suite bude pre Vás prechod ZADARMO.  Ak máte verziu Standart Suite – v prípade záujmu prechod na kolekciu Industry je možný a to s doplatkom podľa konkrétneho výberu.

Ak si chcem prenajať produkt Autodesk – mám na výber aké riešenie chcem uprednostniť?

ÁNO. Ak viete, že chcete ku svojej práci samotný jeden produkt, z portfólia Autodesk (nie celú kolekciu) môžete prenájom mať na „sólo“ produkt.  (dostupnosť konkrétneho produktu si u nás overte)

Uložiť