Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 2 57 100 800

Premiéra GRAITEC Advance 2018!

GRAITEC, medzinárodné vývojár BIM softvérových riešení pre návrh, projektovanie a výrobu železobetónových,

oceľových a drevených konštrukcií a Platinum partner spoločnosti Autodesk v Severnej Amerike a naprieč Európou, vám s potešením oznamuje uvedenie novej kolekcie GRAITEC Advance Suite 2018 na trh a s ňou to najlepšie zo softvérových riešení pre modelovanie a dizajn v oblasti výroby a AEC.

GRAITEC ponúka svojim zákazníkom prvotriedne inovatívne softvérové riešenia a nedávne uvedenie našej novej a vylepšenej produktovej rady 2017 nie je výnimkou – dôkaz toho, že sme stále lídrami na poli softvéru pre oblasť AEC.

Joseph Pais, výrobný riaditeľ spoločnosti GRAITEC dodáva: „Vynikajúca spätná väzba a zvýšená produktivita užívateľov Revit PowerPack po celom svete nám dodáva dôveru v náš produkt. Veríme, že posledné vylepšenia a nové funkcie, ktoré GRAITEC Advance 2018 prináša splnené predstavy našich zákazníkov a pomôže im dosiahnuť najlepšie výsledky vďaka výkonnej sade nástrojov na zlepšenie produktivity. „

GRAITEC Advance 2018 už od tejto verzie ťaží zo spolupráce spoločností GRAITEC a IDEA StatiCa, a prináša úplne nové BIM prepojenie produktov Advance Design, Advance Steel a IDEA STATIC.

Tlačová správa o uvedení Advance 2018 je tu, nižšie nájdete prehľad produktov a popis noviniek novej rady.

VIAC INFO k verziám 2018

-->