Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 910 908 066

Náš CAD Team / zoznámte sa s členmi.

ŠTOR CAD – GRAITEC team zameraný na technickú podporu, školenia a implementácie je poskladaný zo špecialistov s dlhoročnou projekčnou praxou. Nepredávame len „software“, odovzdávame Vám naše skúsenosti.
cropped-Vault_2017.jpg.jpgJediný limit, ktorý máte, je ten, ktorý si sami vytvoríte. Naše riešenia Vaše limity zvládnu.
Buďte náročný. Vyberte si seriózneho a profesionálneho partnera.

Uložiť

Zoznámte sa s naším CAD / BIM teamom. Nie, externisti, ale kmeňoví zamestnanci Graitec.

Ing. arch. Milan Nemec = silný profesionál CAD / BIM konzultant AEC segment

Odovzdáva svoje know how poskladané z viac ako 10 ročných skúseností z projektovania lukratívnych projektov a nasadzovania BIM do praxe.  Venuje sa 3D koordinácii projektov na platforme Revit a Navisworks, implementáciám na reálnych projektoch, tvorbe families a šablón, project managment advisor. Poskytuje tiež technický support a školenia na mieru.
Špecializácia: Autodesk Revit Architecture, Autodesk Revit MEP, doplnkové aplikácie, ManageWay, BIM Implementácie.

Ing. Lukáš Drbohlav = konzultant a školiteľ

Lukáš má 5 rokov praxe z projekčnej kancelárie v programe Civil 3D a pridružených aplikácií pre infraštruktúru. Venuje sa implementáciám, školeniam a rozvoju softvéru na mieru podľa požiadaviek klientov. Aktívne podporuje zákazníkov na Helpdesku a môžete sa s ním stretnúť aj na našich pravidelných webinároch. Je absolvent odboru Vodné stavby a vodné hospodárstvo na stavebnej fakulte ČVUT v Prahe.
Špecializácia: Autodesk AutoCAD Civil 3D, Autodesk Infraworks, Autodesk AutoCAD MAP 3D, Autodesk Vehicle Tracking, CADKON DIO, CADKON CIT.

Ing. arch. Štěpán Trunec = silný profesionál CAD / BIM konzultant AEC segment

Odovzdáva svoje 20 ročné zahraničné skúsenosti a know how s CAD aplikáciami, pričom viac ako 10 rokov robí s Revit-om.
Venuje sa priamo BIM implementáciám a konzultáciám na reálnych projektoch a vývoju zákazníckych aplikácií. Okrem excelentných skúseností z dlhoročnej praxe je tiež Autodesk Certified Professional pre Autodesk Revit Architecture a AutoCAD. Našiel si „chvíľu“ voľného času a je tiež spoluautorom učebníc Architectural Desktop.
Špecializácia: Autodesk Revit Architecture, AutoCAD Architecture, Autodesk Navisworks, Autodesk 3ds Max Design, DT+, CADKON Krovy, GRAITEC PowerPack pre Revit, BIM Implementácie.

Ing. Robert Krňávek = expert na oceľové a betónové konštrukcie/implementácie

Pôsobí ako produktový manažér aplikácii pre oceľové a betónové konštrukcie.  Za vyše 20 rokov svojej pôsobnosti je expert na implementácie, školenia a venuje sa lokalizácií produktov. Skúsenosti z projekčnej praxe v statickej a projekčnej kancelárií kde pôsobil na pozícií konštruktéra premieňa vo výhodu pre vytváranie efektívnych pracovných postupov našich užívateľov.
Špecializácia: Autodesk Advance Steel, Advance Workshop,  GRAITEC PowerPack pre Advance Steel,

Tomáš Huml = expert na betónové konštrukcie/ školiteľ a konzultant

Pôsobí vyše 10 rokov ako produktový manažér pre betónové konštrukcie na ktoré je expert. Má za sebou mnoho implementácií produktov na projekčný trh z portfólia Advance/CADKON RCD/ Autodesk. Venuje sa implementáciám, školeniam a konzultáciám na reálnych projektoch pre klientov.  Projekčnú prax má 6 rokov ako konštruktér v statickej a projekčnej kancelárií.
Špecializácia: Autodesk Advance Concrete, Autodesk Revit Structure, CADKON RCD.

Ing. Jozef Morvay = programátor/ odborník cez databázové systémy

CAD application Engineer, dlhoročná prax s databázovými systémami pre riadenie
Špecializácia: Autodesk Vault, programovanie C#, MS Sql, MVC ASP.net

Ing. Peter Hamerník, PhD. = CAD Application Engineer

Pracuje ako „CAD technik“ Robí konzultácie a školenia. Jeho skúsenosti vychádzajú z niekoľko ročnej projekčnej praxe.
Špecializácia: CADKON+ MEP, CADKON + ARCH , CADKON DMS, AutoCAD a AutoCAD Electrical

Pavel Hájek = jadrová energetika / implementácie, školiteľ

Má 6 ročnú prax v projektovaní jadrovej energetiky, (vzduchotechnika – chladenie) a ďalšie roky praxe v konštrukcií kovovýroby. Podieľal sa na projektoch: Dostavba JEMO 3.- 4. Blok, Paládium, Hagibor Office Building atď. Venuje sa konzultáciám, školeniam a technickej podpore pre oblasť strojárstva.
Špecializácia: Autodesk Inventor, AutoCAD Plant 3D, Autodesk Vault, Revit MEP

Ing.arch. Pavel Franče = špecialista na CADKON / konzultant a školiteľ

Svoje skúsenosti z projekčnej praxe premieňa vo výhodu pre vytváranie efektívnych pracovných postupov našich užívateľov v zameraní na stavebnú konštrukciu, TZB.
Špecializácia: CADKON+ Architecture, CADKON+ MEP, CADKON+ Basic, AutoCAD LT, AutoCAD.

Petr Teska = expert na vývoj a rozvoj CADKON+ Architecture/ konzultant CADKON+ Architecture, CADKON 2D

Pôsobí ako technický riaditeľ a produktový manažér pre rozvoj programov CADKON Stavebné konštrukcie. Už viac ako 15 rokov požiadavky užívateľov premieňa do nových verzií CADKON.
Špecializácia: CADKON+ Architecture, CADKON Stavebné konštrukcie

Marek Mašek = expert na vývoj a rozvoj CADKON TZB/ konzultant CADKON+ MEP, CADKON TZB

Pôsobí ako produktový manažér pre rozvoj programov CADKON TZB. Požiadavky užívateľov premieňa do nových verzií CADKON. Viac ako 15 rokov skúseností v oblasti vykurovania, vzduchotechniky, klimatizácie a elektroinštalácií premieňa do vytvárania efektívnych pracovných postupov našich užívateľov
Špecializácia: CADKON+ MEP, CADKON TZB

Jan Pěnička = on-line technická podpora

Zameranie primárne na on-line technickú podporu cez portál technickej podpory pre produkty CADKON.
Špecializácia: CADKON+ Architecture, CADKON+ MEP, CADKON+ Basic, CADKON Stavebné konštrukcie, CADKON TZB

ŠTOR CAD – GRAITEC team tvorí ešte množstvo ďalších členov v našich pobočkách. Spolu vytvárame fungujúci celok, ktorý je tu pre Vás. Odovzdávame Vám naše dlhoročné know how z praxe.

Odhodlanie a chuť prekonávať samých seba nás posúva ďalej. Aj po rokoch praxe, nadšenie a  objavovanie CAD/ BIM sveta nás fascinuje.  Občasné prekážky sú k tomu, aby nás vyburcovali k ešte lepším výkonom. Preto sme sa aj teraz rozhodli, predstaviť Vám členov nášho teamu, aby ste sa uistili, že ste v rukách profesionálov.

Predstavenie ŠTOR CAD – GRAITEC s.r.o. 

ŠTOR CAD = CAD/ BIM/ IT sme spoločnosť pôsobiaca na tuzemskom trhu  vyše 23 rokov.  
Špecializujeme sa na optimalizované riešenia od návrhu po implementáciu CAD/ BIM pre projekčné, konštrukčné spoločnosti a architektonické kancelárie.

ŠTOR CAD, Slovensko je 12 krajinou a 29 kanceláriou z celého sveta, ktorá je súčasťou celosvetovo pôsobiacej spoločnosti Graitec. Posilnili sme akvizíciou (ŠTOR CAD + GRAITEC) svoju pozíciu na trhu a stali sme sa technicky najsilnejším a najväčším Autodesk Platinum Partnerom a vývojárom na Slovensku. Autodesk Platinum Partner je najvyššie možné partnerstvo spoločnosti Autodesk.  Čo znamená garanciu odbornosti pri navrhovaní správneho riešenia pre Vaše potreby a excelentnej technickej podpory. Špecializujeme sa na implementácie CAD/ BIM riešení do dennej praxe na reálnych projektoch, začlenením našich špecialistov do pracovného prostredia klienta.

Graitec group má vyše 350 úspešných BIM implementácií vo významných spoločnostiach v našom regióne a v Európe. To je Naša ponuka a záruka pre Váš správny výber partnera. Pre našich klientov je k dispozícií team takmer 40 aplikačných inžinierov v pobočkách Graitec group v SR, ČR, PL. Náš team vývojárov vytvára doplnkové aplikácie podľa tuzemských projekčných zvyklostí a noriem pre optimalizáciu nami dodávaných softvérových riešení na špecifické potreby lokálneho trhu, ale i priamo jednotlivých klientov.

Inovácie = investície do konkurenčnej výhody našich obchodných partnerov.