Buďte nároční, vyberte si silného a profesionálneho partnera.

Sme tu pre Vás +421 2 57 100 800

Kontakt

ŠTOR CAD – GRAITEC centrá: Bratislava, Trenčín, Banská Bystrica, Košice
Obchod CAD/ HW: obchod@stor.sk
CAD technická podpora: podpora@stor.sk
Servis HW: servis@stor.sk
Reklamácie: reklamacie@stor.sk
Ekonomické oddelenie: ucto@stor.sk
Marketing: marketing@stor.sk
Kontakty na naše CAD centrá:
Bratislava – Čajakova 19, 811 05 ba@stor.sk
CAD obchod a technická podpora: cad@stor.sk 02/571 00 814
Hardware, spotrebný materiál a servis: spotrebak@stor.sk 02/571 00 800
Centrum veľkoformátovej tlač: plot@stor.sk 02/571 00 806
Kontaktné osoby:
Ing. Martin Hudec martin.hudec@stor.sk 0904461591
Alžbeta Kubincová alzbeta.kubincova@stor.sk 0907746 930
Trenčín – Jilemnického 25, 911 01 
CAD obchod, hardware a spotrebný materiál: tn@stor.sk 0905 327 472
Kontaktná osoba:
Peter Mihálik peter.mihalik@stor.sk 0905 327 472
Banská Bystrica – Zelená 2/A, 974 04  
CAD obchod, hardware,servis, centrum veľkoformátovej tlače a spotrebný materiál: bb@stor.sk 0650 455 551
Kontaktné osoby:
Ing. Mgr. Stanislav Gutten stanislav.gutten@stor.sk 0905 34 44 34
Ing. Michal Gonda michal.gonda@stor.sk 0948 332 682
Košice, Potočná 1/A, 040 01
CAD obchod, hardware, servis a spotrebný materiál:
CAD technická podpora:
Kontaktné osoby:
Ing. Karol Merta karol.merta@stor.sk 0905 326 434
Ing. Martin Heinrich martin.heinrich@stor.sk 0948 701 834